Лікарі хірурги в Києві (метро Дніпро)

Высокопрофессиональный специалист в сфере стоматологии. Выполняет свою работу ответственно и качественно. Действительно - доктор от Бога. Очень чувственный и отзывчив, добрый и позитивный человек. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Игорь Анатольевич
Хочу пожелать прекрасному человеку и высокопрофессиональному доктору всего самого наилучшего.С Уважением, Стрешенец И.А.
28 серпня '17 г.
Специалист высшей категории,профессионал своего дела. лучший доктор в моей жизни. Одним словом - доктор от Бога! и замечательный человек ))) Всем рекомендую!
23 березеня '17 г.
Вика
Анатолий Иванович - прекрасный стоматолог. Лечение прошло просто отлично, никакого дискомфорта, никаких проблем, к тому же, если рядом такой умелый и доброжелательный доктор, вообще не о чем беспокоиться. Еще раз спасибо и удачи Вам!
30 листопада '-1 г.
Стоматолог-хірург, имплантолог
Стоматолог-хірург вищої лікарської категорії спеціалізується на проведенні оперативних втручань з метою лікування зубо-щелепних патологій. В роботі використовує лазерні технології. Також застосовує сучасну методику плазмотерапіі з метою прискорення регенерації тканин після хірургічних операцій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог-хірург, імплантолог
Стоматолог-хірург вищої лікарської категорії, володіє навичками виконання всіх видів хірургічних операцій в ротовій порожнині. Займається імплантацією, видаленням зубів будь-якого рівня складності, включаючи восьмі. Освоїв техніку резекції верхівки кореня, кісткову пластику, синус-ліфтинг. Працює з 3D моделюванням та хірургічними шаблонами. Активний учасник міжнародних конгресів, симпозіумів та семінарів.