Сторінка 2. Дерматолог-косметолог в Києві

Кирилл
Просто отличнейший доктор! Обращался по поводу проблемной кожи. На 100% остался доволен приемом. Врач внимательно выслушал проблему, изучил анализы, назначил очень эффективное лечение. Также хочу сказать, что отношение к пациенту очень дружеское, врач с первых минут к себе располагает. Спасибо Вам!!
02 лютого '17 г.
Дарина
Подобрала средства и процедуры индивидуально для меня, рассказала об особенностях кожи, дала много полезных рекомендаций. Спасибо
09 серпня '16 г.
Наташа
Гуцало - великолепный косметолог. Смотрю в зеркало - не нарадуюсь. Однозначно рекомендую!
23 липня '16 г.
Понравилось отношение врача, ее осведомленность , все было на высшем уровне.
03 червеня '16 г.
Дерматолог, Косметолог
Доктор Гуцало Дмитро займається діагностикою та лікуванням хвороб шкіри. Консультує як косметолог і дерматолога. Проводить омолоджуючі ін'єкційні процедури. В роботі використовує також апаратні методики очищення обличчя і тіла. Виконує дерматоскопію для постановки діагнозу при такій симптоматиці, як свербіж, висипи та почервоніння шкірних покривів. Робить косметичні маски і пілінг особи. Індивідуально підбирає засоби для догляду за шкірою, виходячи з її типу і ступеня чутливості до певних натуральним компонентам.
Дерматолог, Косметолог
Доктор Грищенко Марина працює по косметологічному і дерматологічних профілів. Консультує в якості лікарів обох спеціальностей, проводить дерматоскопію, на підставі результатів якої ставить діагноз і призначає необхідне лікування. Практикує методи ін'єкційної медицини. Робить колагенові маски. Виконує пілінги для відновлення тонусу шкірних покривів і очищення їх від токсинів і інших дрібних забруднень пір.