Козин Юрій Іванович

Уролог, Андролог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та захворюваннях чоловічої сечостатевої системи. Проводить комплексну терапію чоловічого безпліддя різної етіології, сексуальної дисфункції, ендокринних порушень, онкозахворювань чоловічої статевої сфери. Використовує сучасні медикаментозні методи лікування.
Харків вул. 23-го Серпня, 34 м.23-го Серпня41м.Ботанічний сад143

Владимир
Юрий Иванович специалист от Бога. Понравился его подход к решению проблемы. Наблюдались у специалиста вместе с отцом, вдвоем остались довольны. Что я могу сказать, такому доктору точно можно доверять собственное здоровье!

• 1967 р. — закінчив Харківський медичний інститут.

Лікар уролог-андролог надає послуги

• повний спектр діагностики захворювань сечостатевої сфери у чоловіків, жінок і дітей;
  • консервативне лікування сечокам'яної хвороби, доброякісних і злоякісних пухлин передміхурової залози і пухлин нижніх сечовивідних шляхів;
  • сучасна діагностика і лікування сімейних пар і статевих партнерів тих, що страждають бездітністю обумовленою поєднаною урогенітальною інфекцією;
  • лікування хронічних бактерійно-атрофічних простатитов.