Мірошниченко Оксана Сергіївна

Ендокринолог, Дієтолог
Лікар вищої категорії
Доктор Мірошниченко Оксана Сергіївна спеціалізується в галузі ендокринології, дієтології, має 13-річний стаж, першу категорію. В обов'язки лікаря входить обстеження та лікування пацієнтів з хворобами щитовидної залози, надниркових залоз, яєчників, гіпофіза. Проводить консультації дорослим і дітям з порушеннями метаболізму для корекції маси тіла.

Мірошніченко Оксана Сергіївна допомогла мені подолати мою величезну десяти -кілограмову проблему. Зайва вага в мене то з'являеться , то зникає. А останні два роки з'явилася і нехотіла зникатии. Звернулася за допомогою до дієтоглога Оксани Мергіївни. Вона розписала моє харчування до граминки, врахувала потреби в каллоріях, білках, жирах та вуглеводах.
Диетолог Оксана Сергеевна Мирошниченко – большой мастер своего дела. Она и расскажет и покажет , наведет пример, научит. Мое меню было расписано буквально по граммам. Также она сделала подсчёты Ккалорий , углеводов, белков, и не забыла про жиры, но они были полезные.

• 2004 р. — Харківський державний медичний університет за спеціальністю лікувальна справа;
  • 2005 р. — інтернатура за фахом терапія на базі ендокринологічного відділення Харківської обласної клінічної лікарні.

• Член Клубу ендокринологічних новацій.