Сторінка 2. Венерологи у Дніпрі

Василий
Пришлось в своей жизни посетить и такого врача. Светлана Васильевна чуткая, добрая женщина. Все мне объяснила четко и внятно. Впечатления от приема положительные. Лечение дало хороший результат.
04 квітня '17 г.
Отличный специалист! Посоветовала хорошая знакомая. Очень толковый, всё подробно и доступно объясняет! Видно, что человек понимающий и знающий своё дело от А до Я ))
15 січня '18 г.
Алёна
Лучший врач! Спасибо за вашу помощь!
20 лютого '18 г.
Очень довольна удалением множества папиллом. Доктор молодой внимательный профессиональный
11 травня '18 г.
У меня воспалилась и уплотнилась родинка на ноге. Я обратилась к Марьяне Станиславовне, она провела обследование и дала рекомендации по поводу дальнейшего лечения. Я надеюсь, что все будет хорошо
09 січня '17 г.
Лариса
Обратилась с проблемой новообразования на лице. Получила квалифицированную консультацию. Очень довольна приемом. Рекомендую.
23 березеня '17 г.
Дерматовенеролог, Трихолог
Лікар займається виявленням, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри та волосся. Приймає пацієнтів з акне, екземою, алергічним дерматитом, демодекозом, псоріазом, кропив'янкою та іншими шкірними патологіями. Бере активну участь в науково-практичних конференціях і онлайн-семінарах.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог
Доктор Ревіло Ольга Іванівна спеціалізується на акушерстві та гінекології. Займається консультуванням пацієнток. Медикаментозно лікує гострі та хронічні вагініт і кандидоз. За свідченнями проводить процедуру вульвектомії. Також призначає відповідну терапію при таких захворюваннях, як трихомоніаз, хламідіоз та інших ЗПСШ. Надає послуги лікування ендометріозу.
Консультація от 400
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217