Звягінцев Олександр Олександрович

Лікар невідкладних станів
лікар другої категорії
Лікар надає швидку медичну допомогу, а також спеціалізується на екстрених ситуаціях. Спеціаліст проводить огляд і оцінку загального стану пацієнта. Надає екстрену допомогу, займається госпіталізацією.

Наталія
Співпрацюємо з Клюшниковой Іриною не один рік. Дуже відповідальний лікар терапевт. Лікуємось у неї всією родиною. Привітна, має великий досвід у своєї справі. Останнього разу були у неї на прийомі, коли донечка захворіла на простуду, а пізніше і на бронхіт. Дякуючи зусиллями Ірина Валер’янівни, наше здоров’я покращилось.

• 2009 р. — закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю: лікувальна справа.
  • У 2011 році закінчив Національну медичну академію післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за фахом лікар з медицини невідкладних станів.

Стаж

• 2013 р. — закінчив Військово-медичну академію де отримав звання лейтенант медичної служби терапевтичного профілю.
  • 06.2016–12.2017 рр. — Начальник медичного пункту в Національна гвардія України, м. Київ.
  • 05.2012–05.2016 рр. — Лікар виїзної бригади в Центральній поліклініці МВС, м. Київ.