Зубеня Катерина Михайлівна

Діагност
Лікар другої категорії
Виконує УЗД органів черевної порожнини, жіночої та чоловічої сечостатевої системи, ендокринної системи, плевральних синусів, слинних залоз, лімфовузлів і м'яких тканин, вагітності в першому триместрі, фолікулометрію, УЗД судин шиї і нижніх кінцівок.

Інга
Чудовий лікар та хороший спеціаліст! Час від часу звертаюся до неї за допомогою у діагностиці мого здоров'я. Завжди впевнена у кваліфікованому огляді, адже лікар по справжньому досвідчений! Безперечно буду рекомендувати усім рідним, друзям!
Тамара
Дуже подобається як працює лікар Катерина Михайлівна! Кваліфікований спеціаліст, та хороша людина! Завжди впевнена у її заключенях. Адже вона не одноразово допомагала мені у діагностиці моїх проблем. Буду рекомендувати!

• 2009 р. – закінчила Тернопільський державний медичний університет
  • 1992 р. — проходила інтернатуру в Чернігівській обласній лікарні за спеціальністю терапія

• 2013 р. — пройшла курс «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології з доплерометрією»
  • 2016 — пройшла курс "Ехокардія плоду та аномалії розвитку"