Клокун Анна Миколаївна

Сімейний лікар, УЗД-фахівець
лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні різних захворювань у дорослих і дітей. Виконує УЗД лімфатичних вузлів, щитовидної залози, органів малого таза і черевної порожнини. Успішно лікує гастрит, хронічний бронхіт, пневмонію, ГРВІ, трахеїт, серцеву недостатність, цистит, холецистит, анемію.

Лікар працює в клініках:
Київ Бульвар Висоцького, 8 м.Чернігівська39м.Почайна33

Ірина
Мені дуже сподобався прийом! Дуже талановитий лікар, я б сказала від Бога! Чуйний та уважний спеціаліст. Людина на своєму місці. Буду продовжувати лікування саме у цього фахівця. Адже такого лікаря надзвичайно важко знайти!
Вероніка
Все відмінно, все супер. Дуже уважний та кваліфікований спеціаліст. Все пояснює дохідливо. Дуже приємна жінка. Прийом веде у спокійній обстановці. Все що мені треба було, я отримала. Дала мені призначення. Якщо треба буде, я ще до неї звернуся.
Бойко
Очень хороший УЗИ специалист!!!
Виктор
Очень толковый семейный врач, грамотные назначения при короновирусе и лечение последствий.
Галина Викторовна
Очень хороший терапевт. Благодарны всей семьей за то что вытащила нас с такой ужасной ситуации короновирусной пневмонии. Спасибо за Вашу не оценнимую помощь

• 2007 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.

• Курс ТУ на базі НМАПО ім. Шупика "Організація і надання паліативної і хосписної допомоги".
  • 2016 р. — Спеціалізація по ультразвуковій діагностиці НМАПО ім. Шупика.
  • 2017 р. — НМАПО ім. Шупика ТУ "Невідкладна допомога в дитячій отоларингології".
  • 2018 р. — Курс в учбовому центрі академічного медичного центру "Основи ультразвукового обстеження екстракраніальних артерій голови і шиї, транскраніальне дуплексне сканування".
  • 2017 р. — Курс підвищення кваліфікації "Загальна практика-сімейная медицина".
  • 2018 р. — Школа УДК "Доплерографія посудин голови і шиї".
  • 2019 р. — Школа УДК "Нейросонографія і доплерографія судин головного мозку у дітей раннього віку".
  • 2019 р. — Тематичне навчання "PUBLIC HEALTH: УЗД-школа.
  • 2019 р. — Конференція "Сучасні досягнення науки в медичній практиці".
  • 2019 р. — Тематичне навчання "Сучасна ультразвукова діагностика в гінекології".

Сімейний лікар, лікар УЗД надає послуги

• УЗД щитовидної залози;
  • УЗД лімфатичних вузлів;
  • УЗД посудин голови дослідження экстракраниальных артерій голови і шиї, транскраниальное дуплексне дослідження;
  • УЗД молочні залози;
  • УЗД абдомінальне органів малого тазу;
  • УЗД органів черевної порожнини і зачеревного простору.

Сімейний лікар, лікар УЗД займається лікуванням захворювань

• бронхіт;
  • гастрит;