Зеленецкая Анжела Вікторівна

Психіатр
лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Психіатр Зеленецька Анжела Вікторівна займається лікуванням усіх видів депресивних розладів, незалежно від віку та статі пацієнта, включаючи післяпологову депресію; біполярних захворювань (БАР) (чергування маній та депресій), маячних та галюцинаторних розладів; (шизофренії). Також проводить терапію невротичних розладів: фобії, нав'язливі думки, компульсивні (нав'язливі) дії, депресивні розлади, посттравматичні стресові розлади. Фахівець допоможе при порушенні сну (безсоння, жахи під час сну, кошмари), розладах їди (нервова анорексія, нервова булімія). Проводить лікувальну терапію при органічних ураженнях головного мозку: наслідки черепно-мозкової травми (останньої); органічні тривожні розлади, органічні маревні розлади, органічні афективні розлади; деменції.
Консультація

Христина
Я надзвичайно вдячна Богові, що направив мене саме до Вас перед повномасштабним вторгненням!!! Ви чудовий лікар і з Вашою допомогою я змогла більш-менш адекватно прожити 1,5 роки війни. І зараз, проходячи особисту кризу також не уявляю, щоб я робила без Вас! Ваш професіоналізм і гуманність заслуговують найвищих похвал! Крім того що Ви чудовий лікар, Ви ще й просто золота людина з неймовірним рівнем емпатії ( я звичайно дивом дивуюся як Ви з таким рівнем емпатії витримуєте сотні таких Як я) Тому, величезне Вам дякую!!!! І щиро рекомендую Вас багатьом своїм знайомим!!!
Алина
Прекрасный врач, во всех смыслах) Анжела Викторовна красивая, сразу располагает к себе, сконцентрирована на результате - что самое важное для меня. Я с Анжелой Викторовной уже 3 месяца и за эти три месяца чувствую себя гораздо лучше, прихожу в норму Также очень приятно всегда слышать позитивный настрой и что мы все вылечим, поддержка от врача это немаловажно. Рекомендую
Катерина
Хочу написати про лікаря Зеленецьку Анжелу. Мені пощастило потрапити до неї з депресією та тривожним розладом, на 6 місяць війни. Мені було дуже-дуже погано, і я вдячна пані лікарю за те, що вона не призначила мені жодного фуфломіцину, непотрібного обстеження! Вона уважно вислухала мої скарги, дуже коректно роз'яснила мені що зі мною, план лікування, усе, що я можу відчувати, чого чекати, коли я маю звернутися для корекції терапії, чого категорично не можна робити ураховуючи моє лікування! Це дуже важливо!!!! Ніяких валеріанок, новопаситів і магнію В6! Тільки по ділу! Дуже класний спеціаліст, красива жінка з гарною посмішкою) Майстер своєї справи. Дуже дякую вам, пані лікарю за ваш сучасний підхід! Ви рятуєте людей від горя!
Вже майже рік з Анжелою Вікторівною, ні разу не пошкодувала, що обрала саме її! Лікар дуже кваліфікований, перш ніж ставити діагноз продивилась всю мою карту починаючи від народження. На консультаціях завжди панує довірлива та весела атмосфера. Їй завжди можна написати, якщо через якісь обставини стан погіршився, і вона змінить дозування, або проконсультує, що робити далі. В наш час дуже складно обрати гарного лікаря, та Анжелу Вікторівну я дійсно можу порекомендувати. Дуже дякую за професійну допомогу!
Олеся
Обращалась ко многим докторам, но никто не подходил так досконально к решению моих проблем, как Анжела Викторовна. Наблюдаюсь у нее длительное время. Это внимательный и очень квалифицированный специалист. Прежде, чем сделать назначение она вникает в суть проблемы, изучает предыдущие диагнозы и назначения, а затем грамотно назначает необходимые обследования и лечение. Очень благодарна доктору за квалифицированную помощь!
Александр
Прекрасный специалист. Обратился с Тревожно-депресивным расстройством. До обращения к Анджеле Викторовне был у другого врача, но лечение у него протекало плохо, местами даже становилось хуже. После обращения к Анджеле Викторовне она внимательно выслушала меня, поставила диагноз и назначила лечение. Всё ещё проходе лечение но чувствую себя намного лучше. Я забыл что такое тревога. Живу и радуюсь жизни.
Замечательный врач, очень помогла мне, когда уже опустились руки (тревожно-депрессивное расстройство). На все приемы хожу с удовольствием! Анжела Викторовна очень позитивная, профессионал своего дела, с первого приема лечения почувствовала себя лучше, так как врач уверила, что все будет хорошо. Очень нравится, что Анжела Викторовна вникает в суть проблемы и помогает разложить все по полочкам внутри себя. Спасибо Анжеле Викторовне, благодаря ее словам и назначенному лечению обрела спокойствие и гармонию внутри себя!)
Николай
Очень конкретно и детально спрашивает. Требует амбулаторную карту, обследования, анализы. Заедаем много вопросов. К назначениям подходит серьезно. Приятная, профессиональная. Немного резка, но не скажу, что это минус. Объясняет все назначения, дает дополнительные рекомендации. Уделяет достаточно времени. Дает бонусы к выписке. Остается на связи до плановой консультации. Остался всем доволен. Самое главное лечение подобранно хорошо. Очень советую обратиться к данному специалисту!
Дарина
Хочу искренне сказать ОГРОМНОЕ СПАСИБО, Зеленецкой Анжеле Викторовне за помощь! Мне 24 года и благодаря врачу я поняла, что после сильной моральной и психологической травмы, последние лет 5 ,я была в затяжной депрессии, рада что не побоялась и пришла к специалисту, меня выслушали и выписали курс лечения и восстановления, который я уже прошла! Я поняла только сейчас что наконец-то вернулась к нормальной жизни, хочется делать многое, радуешься мелочам, думаешь позитивно и о хорошем, чувство спокойствия и гармонии с собой. К сожалению сталкивалась с не очень приятными специалистами, а Анжела Викторовна расположила с первой минуты, в первую как человек и как специалист, советую от души и благодарю за помощь! Такого специалиста нужно еще поискать, здоровья Вам!)
Зеленецкая Анжела Викторовна- просто волшебница. Два года назад лечила тревожно-депрессивное состояние у другого доктора. После завершения лечения вердикт- спать без нейролептика вы не будете никогда. К Анжеле Викторовне обратилась все с тем же диагнозом. Через два месяца после начала лечения стала спать без нейролептика. Состояние значительно улучшилось. Так я себя давно не чувствовала. Лечение еще продолжается, но Анжела Викторовна сказала, что я буду здорова. И я ей верю. Профессионал своего дела, приятная в общении девушка и просто красавица.
Я очень благодарна Анжеле Викторовне за её профессионализм, доброту, понимание и сочуствие. У меня три года болела голова. Меня лечили многие врачи. Но результата не было. А Анжела Викторовна смогла избавить меня от головной боли. За это я ей очень благодарна. Она прекрасный врач. После её консультации появляется вера и надежда, что все будет хорошо. Я очень довольна, что на моём пути встретился такой врач.
Анастасия
Замечательный врач! Может помочь абсолютно с любым вопросом. Мне нужна была выписка от психиатра на Английском языке для работы в США. Анжела Викторовна дала выписку, и она подошла. Если у кого то будут подобные проблемы либо вопросы - смело обращайтесь к ней, она поможет)
Врач серьезно разбирается в своей профессии. На консультацию берите все выписки из больниц и детскую амбулаторную карточку, об этом никто не упоминает , а врач - спрашивает многое и даже больше. Необычная консультация ,как для психиатра. Готова ли была - нет. Впечатлила. Обаятельная. С ней легко, приятно, интересно. На самом деле остается на связи до плановой консультации. Всегда знает, как подбодрить и имеет хорошее чувство юмора. Большое спасибо за консультацию! Лечение помогло.
Андрей
Спасибо за человечность. Вы врач с большой буквы.
Этим отзывом я хочу выразить глубокую благодарность и признательность отличному доктору, прекрасному специалисту своего дела и доброму, отзывчивому человеку. Зеленецкая Анжела Викторовна, в отличие от многих других докторов, не стала для меня врачом одного приема. Этот человек всегда примет звонок своего пациента, всегда отпишется, ответит на все вопросы, возникшие после консультации, поддержит и настроит на позитив. Я очень рада, что в мире, где за доброе отношение приходится платить, ещё есть такие специалисты как Анжела Викторовна. Низкий ей поклон и уважение.
Были в декабре на приеме у Анжелы Викторовны. Прошел месяц. Муж полностью здоров. От всей нашей семьи, хотим отметить высокий профессионализм и отличные человеческие качества. Очень красивая,приятная,чуткая, знающая своё дело женщина! Такого душевного и трепетного отношения не встречали ни от одного врача. Более того, на первой консультации с мужем, отметила, что врач владеет гипнозом, про что нигде не указано.Мужа "раздела" полностью, он это понял на 6-й день. Данный доктор не старается выписать какие-то подороже или медикаменты для продажи и против бадов, лечит словом и тщательно подбирает лечение на курс, рассказывая про возможные побочные эффекты и что делать если препарат не подойдет. Настоящий врач. Очень довольны, что попали к Анжеле Викторовне. Рекомендую данного врача. Анжела Викторовна, Вам всего хорошего и спасибо за то,что вы есть!
Анастасия
Хороший врач, понимающий с хорошим подходом к пациенту. Все выслушает, ответит на вопросы, успокоит. подскажет к кому обратиться если не по профилю или возможно есть ещё какие-то проблемы. Просила Анжелу Викторовну сопровождать меня на консультацию к другому специалисту - было спокойно и легко. Спасибо за все
Лера
Замечательный врач и человек.
Стас
Доктор основательно разбирается, не только в вопросах психиатрии, но и во многих вопросах медицины. Вникает в суть проблемы. Разбирает все от А до Я. Хочу также отметить, что вы будете чувствовать себя с ней, как с хорошей подругой, а не просто с доктором. Часа приема - мало. Дополнительно попросил назначить еще время. По итогу доктор: сказала диагноз, дала рекомендации и назначила лечение. Ответила на все вопросы и все объяснила. Большое спасибо за прием! Буду ждать Вас, Анжела Викторовна, из отпуска.
Андрей
Анжела Викторовна я безумно Вам благодарен за своё здоровье ! Вы единственный врач кто помог мне побороть панические атаки и депрессию. Начиная от разбора всех моих заболеваний. Кому в это время нужен пациент с багажом хронических болячек. Хороший врач . Спокойная, добрая, тактичная, понимающая, красивая . Рекомендую
Лариса
Спасибо Зеленецкой Анжеле Викторовне за помощь. Обращались к ней за консультацией для мамы, она была на приеме внимательна ко всему и всем нам, потом все нам детально объяснила. Сказала какие обследования необходимо сделать. Мы знаем как будет проходить лечение, какие будут трудности, объяснила, как жить нам с мамой и ее болезнью. Знаем, что лечение займет много времени и средств, но есть перспектива. Мы не остановимся, будем продолжать лечение. Настроены оптимистично. Спасибо доктору. Рекомендуем доктора.
Отлично прием прошел. Доктор с полуслова поняла всю проблему. Ничего лишнего. Очень хорошо разъяснила по именно моей проблеме. Я не испытала унижения или пренебрежения к себе, по моей проблеме. Все четко рассказала, дала рекомендации, как и что нужно делать. Я очень довольна результатом приема и первой неделей от начала лечения.
Лилия
Очень хороший доктор. Легко и быстро расположила нашу семью к себе. Общаться с доктором было очень приятно. Чуткая и тактичная. Уделила внимание и нашему сыну, и после нам - помогла понять происходящее, и как с этим жить. Назначила лечение. Ответила на все волнующие вопросы. После консультации сопровождает, для нас это важно. По завершению приёма доктор сообщила, что мы посетили клинику в день розыгрыша в честь 8 марта. И мы, не только нашли своего доктора, но и выиграли скидку -10%!!! Клиника и персонал на пять! Доктор профессионал своего дела! Рекомендуем!
Александр
Анжела Викторовна - это находка в медицине нашего времени и страны. Такого доброго и отзывчивого отношения к себе не встречал давно. Перед тем, как назначить лечение изучила все про мой организм, мою жизнь. Прониклась ко всему. Подобрав лечение объяснила воздействие каждого из них и возможные неприятные ощущения. По всем вопросом которые возникают всегда на связи. Спасибо. Своего врача нашёл.
Игорь
Я хочу рассказать о том как познакомился с Зеленецкой Анжелой Викторовной. Мне было30 лет и я не понимал, что со мной происходит. Болезнь не давала нормально жить. Я попал в 36 отделение психиатрической больницы На Ксеньевке. Моим лечащим врачем стала Анжела Викторовна. Внимательная, добрая, чуткая, всегда готовая выслушать и помочь, низкий ей поклон. После выписки из больницы она отвечала на любой вопрос, касающихся моего состояния, коррекции лечения. Теперь я знаю, что могу в любое время услышать голос Врача с большой буквы. Сейчас это очень большая редкость и если кому-то нужна профессиональная, квалифицированная помощь я всем рекомендую Зеленецкую Анжелу Викторовну! Огромное Вам спасибо!
Зеленецкая Анжела Викторовна, Спасибо Вам большое! Я очень рада, что именно Вы мой врач. Вы смогли, из всех врачей Днепра, подобрать мне лечение. Спасибо! Спасибо, что всегда на связи, сейчас поняла, как это важно когда врач всегда рядом. Давно, словила себя на мысли, что как Вам, никому не доверяю. Вы чуткая, добрая и без всяких сомнений профессионал своего дела. С Вами я себя почувствовала, за долгие годы, полноценным человеком, а не какой-то другой и особенной. Вы вернули мне мою жизнь.
Карина
Зеленецкая Анжела Викторовна, очень хороший врач. Это первый доктор в моей жизни, который так внимательно и чутко отнеслась к моей проблеме, внедрилась в нее полностью, разобралась от А до Я. Помимо этого она помогает мне найти врачей для дальнейшего лечения(так, как оказалось все взаимосвязано). Она всегда на связи со своими пациентами, поддерживает во всех смыслах, не только, как доктор, но и как человек. Она мне помогает разобраться в себе и в моих проблемах, что не мало важно. С ней я себя могу чувствовать спокойно и говорить обо всем! Я очень рада, что нашла именно Анжелу Викторовну) И всем ее советою прям на 200% если не больше. Это именно тот доктор, который Вам действительно поможет и еще в придачу направит Вас на правильный путь)

• 2005-2011 р. — вчилася в Дніпропетровській державній медичній академії, за фахом "лікувальна справа" і отримала кваліфікацію лікаря.
  • 2011-2013 р. — вчилася в Дніпропетровській державній медичній академії, на кафедра "психіатрії" ФПО — лікар-інтерн за фахом психіатрія, після закінчення отримала спеціальність — психіатр.

• 2017 р. — курси підвищення кваліфікації в ГУ "Дніпропетровська медична академія МЗ України" кафедра психіатрії ФПО — ТУ "Актуальні питання психіатрії і наркології" і ПАЦ "психіатрії".
  • 2017 р. — пройшла підвищення кваліфікації в ДУ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» кафедра психіатрії ФПО - ПАЦ «психіатрія».
  • 2018 р. — пройшла атестацію в атестаційній комісії при департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації та наказом по департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської області державної академії була привласнена друга кваліфікаційна категорія за фахом психіатрія.
  • 2020 р. — взяла участь в науково-практичній професійній школі-семінарі «Здоров'я нації в XXI столітті» від Всеукраїнської Асоціації неперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів за підтримки Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, де була номінована на перше місце і отримала нагороду за кращий опис цікавого клінічного випадку 2020 року.
  • 2021 року - брала участь у виставці: «TMTExpo-2021». (Travel council. Turkish Healthcare). / Турецька виставка медичного туризму 2021 г. (Рада подорожей. Турецьке охорону здоров'я).
  • 2021 р. – пройшла атестацію в атестаційній комісії при департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації та наказом за департаментом охорони здоров'я Дніпропетровської області державної академії було присвоєно першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю психіатрія.
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Сучасні принципи допомоги пацієнтам з первинним психотическим епізодом».
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Питання геріатричної психіатрії».
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Головний біль і когнітивні розлади». (ГО «Український міждисциплінарна асоціація неврологів).
  • Брала участь в науковому конгресі з міжнародною участю "Психосоматична медицина 21-го століття: реалії та перспективи". (М.Київ. НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в майстер-класі: "Робота з гострою травмою в місцях стихійних лих, катастрофах, терор: нове керівництво". (М.Київ. НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в майстер-класі: "Раціональна терапія шизофренії". (М.Київ. НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в майстер-класі: "Психосоматичні аспекти та особливості взаємодії "лікар-пацієнт" в акушерстві та гінекології ". (м.Київ. НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в майстер-класі: "Дистанційна психологічна допомога в період пандемії". (М.Київ. НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Доповідач на внутрішньолікарняних (КП «ДКПБ» ДОС ») науково-практичних конференціях:« Побічні реакції на лікарські засоби, як одна з лікувально-пов'язаних помилок і їх зв'язок з медичної помилкою »; «Проблеми алгопатіческіх (нейропатических) болій»; «Клінічний розбір пацієнта N з діагнозом: шизофренія, параноїдна форма, онейроидно-кататонический синдром з елементами маревного уявлення мінливого сюжету»; «Клінічні аспекти насильства серед пацієнтів з психічними розладами схильних до особливо небезпечних дій (ООД)».
  • Брала участь в науково-практичній конференції: "Деменція. Порушення поведінки."
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Деменція. Психотичні порушення ». (М.Київ, НМА ФПО ім. П.Л. Шупика).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Здоров'я нації в 21-м столітті.» (М.Київ, НМА ФПО ім. П.Л. Шупика).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Офтальмологія і внутрішня медицина: точки дотику і взаємодії.» (М.Київ, НМА ФПО ім. П.Л.Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця).
  • Брала участь в науково-практичному вебінарі: «Серцево-судинна профілактика при цукровому діабеті». (М.Київ, НМА ФПО ім. П.Л.Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Міжнародна конференція з анестезіології та інтенсивної терапії» (м.Одеса, ОНМУ).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Майстер-клас з неврології». (М.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Міжнародна конференція з доказовою неврології.» (М.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Мистецтво лікування. Післядипломний курс професійного удосконалення ». (МОЗ України, ГО «Українська рада медичної освіти», НМА ФПО ім. П.Л.Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця, ДУ «ДМА МОЗ України», Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, Управління охорони здоров'я Криворізький міської ради і її виконавчого комітету ».). (М.Кривий Ріг.).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Кардіологія в питаннях і відповідях.» (М.Київ. Національний науковий центр, інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Диференціальний підхід до лікування пацієнтів з артеріальною гіпертензією і високим рівнем серцево-судинного ризику.» (М.Київ. Національний науковий центр, інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Пацієнт з болю в спині - погляд на 360 градусів: неврологія і гастроентерологія.» (М.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Четверта зимова школа травматологів». (М.Київ, ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»).
  • Брала участь в науково-практичному конгресі: «УкрМедІнфо 2020. Перезавантаження.» (М.Київ, НМА ФПО ім. П.Л.Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця).
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Психоневрологія та соматична медицина».(М.Київ, каф.медіцінской психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Якість медичних послуг в сфері психічного здоров'я».(М.Харків, ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України", ХНУ ім. В. Н. Каразіна).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Школа НЕПіКа: неврологія, ендокринологія, психіатрія, кардіологія».(М.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії).
  • Брала участь в міждисциплінарному тренінгу з оволодінням практичних навичок: «Психосоматична практика: кардіологія».(М.Київ, каф.медіцінской психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в міждисциплінарному тренінгу з оволодінням практичних навичок: «Психосоматична практика: неврологія».(М.Київ, каф.медіцінской психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в міждисциплінарному тренінгу з оволодінням практичних навичок: «Психосоматична практика: ревматологія».(М.Київ, каф.медіцінской психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Психіатрія, наркологія, клінічна психологія і загальна медична практика: міждисциплінарні питання сучасності».(М.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика).
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Психосоматична медицина: наука і практика».(М.Київ, каф.медіцінской психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Психосоматична медицина: наука і практика. Загублені діагнози або хто лікує розлади сну? ».(М.Київ, каф.медіцінской психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Психосоматична медицина: наука і практика. Вплив пандемії на психічну сферу батьків в перинатальний період ».М.Київ, каф.медіцінской психології, психосоматичної медицини і психотерапії НМУ ім. О.О.Богомольця).
  • Брала участь в роботі професійної школи: «Фармакологічне лікування негативної симптоматики при шизофренії. Акцент на ефективність ».(М.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика).
  • Брала участь в роботі професійної школи: «антипсихотичні полипрагмазия при шизофренії».(М.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика).
  • Брала участь в роботі професійної школи: «Сучасний погляд на социализирующую терапію шизофренії».(М.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Доказова неврологія: запальні, аутоімунні і рідкісні захворювання в неврології»(М.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Когнітивні порушення. Легкі і помірні когнітивні порушення ».(М.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Патологія периферичної нервової системи. Зри в корінь 2 ».(М.Ужгород, «УНМУ», кафедри: неврології, нейрохірургії, психіатрії).
  • Брала участь в семінарі: «Інсомнія».(М.Київ, ГО "Українська медична академія").
  • Брала участь в семінарі: «Арсенал протівотревожних препаратів».(М.Київ, ГО "Українська медична академія").
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Стрес, тривога, психоемоційний здоров'я»(М.Київ, НМА ФПО ім. П.Л.Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Клінічна ендокринологія - від теорії до практики».(М.Харків, ДУ "Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України").
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Досягнення і перспективи експериментальної і клінічної ендокринології».(М.Харків, ДУ "Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України").
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Сучасні досягнення в хірургії і трансплантології».(М.Київ, Універсальна клініка "Оберіг").
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Особливості інфузійної терапії в практиці лікаря-інтерніста».(М.Одеса, каф. Анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ОНМедУ).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Школа інфузійної терапії».(М.Київ, ГО "Асоціація кардіореабілітаціі України").
  • Брала участь в всеукраїнському конгресі: «Профілактика антиейджинг Україна».(М.Київ, НМА ФПО ім. П.Л.Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця).
  • Брала участь в роботі професійної школи: «Хвороби печінки: фокус на раціональну гепатотропностью терапію».(М.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Нові можливості в лікування серцево-судинних захворюваннях з молекулами хлорталідона і прасугреля".(М.Київ, Національний науковий центр, інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска).
  • Брала участь в роботі професійної школи: «Лікарня без болю Pain free hospital».(М.Київ, каф.анестезіологіі та інтенсивної терапії НМУ ім. О.О. Богомольця).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Точки дотику Pharmacy».(М.Київ, "ГУ Інститут отоларингології ім. Проф. О.С.Коломійченка НАМН України", "Асоціація алергологів України").
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «On track to improve the health of women living with HIV - Ukraine» (На шляху до поліпшення здоров'я жінок, що живуть з ВІЛ - Україна).(м. Київ).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: "Міждисциплінарні дискусії - жіноче здоров'я на стику спеціальностей".(М.Київ, НМА ФПО ім. П.Л.Шупика, НМУ ім. О.О. Богомольця).
  • Брала участь в роботі професійної школи: «Сім секретів здорового материнства».(М.Київ, НУ Охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика).
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Інфекції в акушерстві та гінекології: контролюємо ситуацію».(М.Київ, ГО "Українська асоціація метаболічної медицини").
  • Брала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Med compass: курс на інновації - все про здоров'я чоловіків".(М.Київ, ГО "Українська асоціація міждисциплінарної медична").
  • Брала участь в науково-практичній конференції: «Вірусні ураження геніталій, актуальні аспекти міждисциплінарної взаємодії".(М.Київ, Приватне вищі наукова установа "Інститут загальної практики - сімейної медицини").

• Член асоціації превентивної та антиейджинг медицини.
  • Всесвітнього товариства медицини антиейджингу (WOSAAM).
  • Американської академії антиейджингу (A4M).
  • Міжнародного товариства з вивчення гормонів (IHS).
  • Член ГО «Асоціація лікарів амбулаторної медицини».

Лікар-психіатр надає послуги

• виведення з алкогольного абстинентного синдрому (дезінтоксикаційна терапія).

Лікар-психіатр займається лікуванням захворювань

• всі види депресивних розладів, незалежно від віку і статі пацієнта включаючи післяпологову депресію;
  • біполярні захворювання (БАР) (чергування маній і депресій);
  • маячні і галюцинаторні розлади; (шизофренія);
  • невротичні розлади: фобії, нав'язливі думки, компульсивні (нав'язливі) дії, депресивні розлади, посттравматичні стресові розлади;
  • порушення сну (безсоння, жахи під час сну, кошмари);
  • розлади прийому їжі (нервова анорексія, нервова булімія);
  • органічні ураження головного мозку: наслідки черепно-мозкової травми (останньо); органічні тривожні розлади, органічні маячні розлади, органічні афективні розлади;
  • деменції: хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, хвороба Гентінгтона;
  • психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання психоактивних речовин (алкоголь, опіоїди, канабіноїди).