Виповская Світлана Миколаївна

Рентгенолог
21 рік досвіду
Лікар-рентгенолог надає послуги обстеження з використанням методів рентгенографії і МРТ включаючи обстеження хребта, головного мозку і шиї). На основі проведених процедур Виповская С.Н. діагностує можливі захворювання хребта, шиї, м'яких тканин і суглобів, консультуючи пацієнтів за отриманими результатами дослідження і даючи рекомендації щодо подальшого лікування.

Юрий
Конечно я запомнил Светлану Николаевну, когда у нее в июне делал МРТ. Отличный диагност, работу свое выполняет безукоризненно. Заключение подробное и очень быстро получил.
Игорь
Я отца привозил в этот центр на МРТ, проводила исследование Светлана Николаевна. Очень доброжелательная женщина, быстро все сделала, еще нам кое-какие детали заключения пояснила.

• Запорізький державний медичний університет (1993-1999 рр.), медичний факультет
  • Інтернатура: на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю "Сімейна медицина", отримала сертифікат фахівця (1999-2001 рр.)

• У 2005 році пройшла курси спеціалізації по неврології на кафедрі нервових хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти, в подальшому 2005 — 2006 роках працювала невропатологом. Брала участь в семінарах з питань депресії і деменції
  • У 2011 році пройшла курси спеціалізації з рентгенології на кафедрі променевої діагностики Запорізької медичної академії післядипломної освіти та отримала сертифікат спеціаліста по "Рентгенології"
  • У 2011 році пройшла курси тематичного удосконалення по Магнітно-резонансної томографії на кафедрі променевої діагностики Харківської медичної академії післядипломної освіти

• Член Європейського товариства радіологів.