Данилевич Світлана Григорівна

Рентгенолог-радіолог
Медичний директор
Лікар вищої категорії
Рентгенолог, спеціаліст з організації управління системою охорони здоров’я. Володіє методами рентгенографії, комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії. Проводить дослідження голови, хребта та суглобів.

Лікар працює в клініках:
Київ просп. Миколи Бажана, 30 м.Харківська64м.Позняки187
Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 92

Олег
Спасибі Світлані Григорівні за її високий професіоналізм і впевненість в роботі, доброзичливість до пацієнтів. Відмінний діагност, для неї немає складнощів в оцінці результатів дослідження.
Валерия
Выполняла мне рентген коленного сустава, все просто и эффективно. Спасибо!

• 2002 р. — Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. Н.І. Пирогова;
  • 2003 р. — Інтернатура на базі Вінницького національного медичного університету ім. Н.І. Пирогова за спеціальністю Терапія.

• 2013 р. — спеціалізація з рентгенології НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2018 р. — стажування «Рентгенологія» Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова.

• 2013 р. — тематичне удосконалення МРТ, КТ НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2013 р. — Конгрес радіологів України з міжнародною участю, м. Київ;
  • 2014 р. — спеціалізація Організація і управління охорони здоров'я;
  • 2014 р. — Конгрес радіологів України, м. Київ;
  • 2014 р. — Школа МРТ-діагностики ФАРМАК, м. Київ;
  • 2015 р. — Конференція «Проблеми та перспективи вищої медичної школи у розробці і реалізації Національної стратегії системи» ОЗ в Україні, ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност