Волоха Алла Петрівна

Імунолог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Лікар-імунолог, вищої категорії, займається лікуванням рецидивуючих інфекцій у дітей, які часто хворіють діти, імунодефіцит стану, вакцинацію дітей з імунодефіцитами і з хронічними захворюваннями.

Таня
Профессиональная опека со стороны Аллы Петровны помогает вот уже третий год моему ребенку справляться с любыми недугами. Волоха классный иммунолог, заставила нас поверить в свои силы и назначила нам очень действенное лечение. Спасибо!
Я страдаю от частых аллергий. Обратилась к врачу за помощью. Благодаря комплексному лечению вместе с аллергологом удалось добиться хороших результатов.
Диана
Консультация иммунолога помогла мне избавиться от аллергии, которая мучила меня уже давно. Какие только средства я не пробовала, а оказалось, что нужно всего лишь обратиться к грамотному врачу! Очень благодарна за помощь!
Світлана
Лікую у Алли Петрівни дочку з імунодефіцітом. Дякую за все, що ви робите!!!

• 1983 р. – Київський медичний інститут ім. А.А. Богомольця за спеціальністю Педіатрія;
  • Науковий ступінь – доктор медичних наук.

• Європейської спільноти дитячих інфекціоністів (ESPID),
  • Європейської спільноти з первинних імунодефіцитів (ESID),
  • Європейської асоціації з лікування ВІЛ/СНІДу у дітей (PENTA)

Лікар займається лікуванням захворювань

• Герпетичні інфекції
  • Рецидивні інфекції
  • Первинні та вторинні імунодефіцити
  • Вакцинація при хронічних захворюваннях.
Схожі спеціалісти:
Педіатр, неонатолог, дитячий імунолог
Клінічний імунолог, дитячий імунолог, алерголог дорослий та дитячий, терапевт