Велько Вікторія Віталіївна

Сімейний лікар
Доктор спеціалізується в області сімейної медицини. Здійснює ведення пацієнтів з 12 років. Протягом 5 років успішно лікує захворювання дихальної, травної та серцево-судинної систем. Виконує електрокардіограму. Проводить профілактичні огляди і консультує з питань вакцинації.

Карина
Хочу выразить слова огромной благодарности семейному врачу семейной медицины Виктории Витальевне Велько. Это действительно большое счастье найти такого отзывчивого, внимательного и компетентного врача. Неоднократно помогала решить проблемы со здоровьем. Всем рекомендую!!!

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• регулярно відвідує конференції з сімейної медицини, педіатрії, гастроентерології, кардіології;
  • бере участь у всеукраїнських медико-освітніх поїздках до Словаччини, Італії, Угорщини, Словенії, Австрії, Литви, Латвії, Польщі, Естонії, Фінляндії, Норвегії.

• Член Студентського наукового товариства ім. О. О. Киселя.