Вакулінська Ірина Володимирівна

Дитячий психіатр
лікар вищої категорії
Спеціалізується на лікуванні у дітей заїкання, енурезу, енкопрез, тиків, синдрому дефіциту уваги, СДУГ, розладів емоцій і поведінки, гіперкінетичного порушення поведінки, розладів психологічного розвитку, затримок мовного розвитку, порушень шкільних навичок, тривожних розладів, синдрому адаптації, розумової відсталості, визначає готовність дитини до школи.

Мы с мужем уже думали, что избавиться от заикания наш ребенок не сможет. Но когда попали к Ирине Владимировне, мы снова поверили в выздоровление сына, судьба нам дала второй шанс. Благодаря эффективному лечению у нашего сына теперь чистая речи. Мы искренне благодарны от всей души.

• 1982 р. — Дніпропетровський медичний інститут. Спеціальність: педіатрія.
  • 1985 р. — Харківський інститут удосконалення лікарів — курси по дитячій неврології.

• 1992 р. — передатестаційний цикл в психіатрії дитячого віку на базі Київського ИУВ 1993 р. — II категорія
  • 1999 р. — тематичні курси "Актуальні питання загальної психопатології, клініки і терапії психічних захворювань" на базі Дніпропетровської медичної академії
  • 1999 р. — передатестаційний цикл "Психiатрія дитячого віку" на базі ДМА
  • 1999 р. — I категорія
  • 2003 р. — тематичні курси "Актуальні питання загальної психопатології, клініки і терапії психічних захворювань на базі ДМА
  • 2004 р. — предатестаційний цикл "Психіатрія" на базі ДМА
  • 2004 р. — вища категорія
  • 2009 р. — тематичні курси "Актуальні питання загальної психопатології, клініки і терапії психічних захворювань на базі ДМА
  • 2014 р. — атестаційної комісії підтверджена вища категорія дитячого лікаря — психіатра
  • 2018 р. — тематичні курси "Актуальні питання загальної психопатології, клініки і терапії психічних захворювань на базі ХМА, кафедра післядипломної освіти
  • 2019 р. — передатестаційний цикл "Психіатрія дитячого віку" на базі ХМА, кафедра післядипломної освіти

• Асоціація психіатрів України. Регіональний міжгалузевий семінар "Шляху реорганізації системи охорони психічного здоров'я дітей".