Тишевичі Володимир Вікторович

Сімейний лікар
Займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної, серцево-судинної та сечовидільної системи, шлунково-кишкового тракту, вірусних і бактеріальних інфекцій. Прийом дітей здійснює з 12 років.

Вероніка
Мені сподобалася оперативність у вирішенні питання! З дітьми важко працювати, але лікар має досвід у цій сфері. Було проведено рентген, призначено лікування. Спеціаліст, був уважним і доступно все пояснював. Неодмінно прийдемо ще!
До лікаря ніяких питань немає, на консультації все пройшло відмінно. Спеціаліст все розповів, розписав, прописала потрібні препарати. Зараз моя донька іде на поправку. Компетенція спеціаліста поза сумнівом! Безперечно рекомендую!

• 2014 р. — закінчив Національний університет ім. О. О. Богомольця, факультет "Лікувальна справа".
  • 2017 р. — Українська військово-медична академія, факультет "Лікувальна справа".