Лабіопластика або пластика статевих губ в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Лабіопластика великих статевих губ 14000 грн
Корекція малих статевих губ (лабіопластика) (ДЕКА) 16000 грн
Пластика статевих губ 7700 грн
Лабіопластика 6000 грн
Лабіопластика 12500 грн
Лабиопластика или пластика половых губ «Допомога Плюс, медицинский центр в Феофании» 45000 грн
Лабіопластика філером 7500 грн
Пластика малих статевих губ 18300 грн
Знайдено 48 клінік

Сб Нед Цілодобово
Бакуновський Андрій Олександрович
Це не просто лікар, це Шерлок Холмс від медицини. Дякую!
В июле 2021 года делала блефаропластику в клинике Олега Колибабы. Операцию проводила Численко Наталья Петровна. Операция прошла успешно, без осложнений. В настоящий момент я уже могу оценить результат и он, как говорится, на лицо. Я очень благодарна профессиональному подходу и МАСТЕРСТВУ пластического хирурга, которая помогла мне решить проблему на очень высоком уровне. Также хочу поблагодарить анестезиолога и медсестру, которая ухаживала за мной после операции. ОЧЕНЬ внимательное отношение к пациентам. В клинике я на начальном этапе получила исчерпывающую консультацию, что позволило мне сделать правильный выбор, и также после операции врач продолжает меня наблюдать. Огромное спасибо Вам, Наталья Петровна. Я очень довольна результатом. И если будет необходимость, однозначно обращусь в эту клинику.
Яна
Выбирала врача для увеличения груди, остановилась на Наталье Петровне, так как на консультации получила много детальной информации, советов и ответы на все мои вопросы. Наталья Петровна порекомендовала мне форму, размер и фирму имплантатов в зависимости от моих физиологических пропорций и моих пожеланий. Я доверилась врачу и получила именно тот результат, который так сильно хотела. Прошло 2 месяца, я себя чувствую прекрасно, швы аккуратные, форма великолепная, спасибо
Гусак Виталий Витальевич
Я очень благодарен врачу Вадиму Николаевичу Харитончуку, за оказанную помощь в лечении моей болезни (хронический простатит) и проделанной операции. Мое состояние стабильно и тот дискомфорт который я ощущал до лечения преодолен. Моя оценка профессиональной работы этого врача - отлично.
Клініка Олега Колібаби — це сучасна хірургічна допомога, представлена висококваліфікованою командою лікарів. Основні напрямки — пластична хірургія, гінекологія, урологія, косметологія і дерматологія. Спеціалісти на вищому рівні проводять ринопластику, збільшення грудей, блефаропластику, септопластику, пересадку волосся і ін. пластичні операції.
8,3
Київ вул. Івана Крамського, 9
м.Житомирская 12 5 м.Святошин 21 10
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу.
  • Пластика великих статевих губ (липофилинг) от 13 500
  • Пластика малих статевих губ (висічення) от 14 000
  • Класична лабіопластика 14 000
  • Лабіопластика великих статевих губ 14 000
  • Лабіопластика малих статевих губ 20 000
8,2
Київ вул. Хоткевича, 12
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" на Хоткевича займається діагностикою та терапією по 14 медичних напрямках. Співробітники медцентру — 20 спеціалістів вищої та першої категорій, для консультації запрошуються професори, кандидати медичних наук.
  • Корекція малих статевих губ та капюшона клітора (лабіопластика) (ДЕКА) 22 000
Київ, вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Чернігівська 7 1 м.Лісова 19 9 м.Дарниця 21 3
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • Корекція малих статевих губ та капюшона клітора (лабіопластика) (ДЕКА) 22 000
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
Київ вул. Панаса Мирного, 17
м.Печерская 10 5 м.Кловская 15 10 м.Олимпийская 29 11
ANACOSMA — клініка пластичної хірургії та естетичної медицини, яка більше 22 років займає лідируючу позицію серед anti-age клінік. Головне завдання клініки ANACOSMA — допомогти пацієнтам знайти себе серед чужої краси, розкриття внутрішньої краси, способу, зберігаючи його індивідуальність. Приймає лікар: Миронов Андрей Борисович
  • Лабіопластика або пластика статевих губ (зменшення статевих губ)
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харьковская 21 5 м.Позняки 18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • Лабіопластика от 12 500
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • Лабіопластика філером 7 500
  • хірургічна Лабіопластика 9 600
  • Лабіопластика філером + догляд 8 000
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • Лабіопластика або пластика статевих губ (зменшення статевих губ) 45 000
  • Лабіопластика або пластика статевих губ (зменшення статевих губ) 65 000
  • Лабіопластика або пластика статевих губ (зменшення статевих губ) 75 000
Київ, вул. Данила Щербаківського, 52
м. Нивки 18 11 м.Сирець 30 12
Київ вул. Загорівська, 14
м.Лукьяновская 21 7 м.Дорогожичи 25 9 м.Тараса Шевченко 40 16
Клініка Grace (Grace Clinic) — сучасна клініка, в якій протягом 13 років працюють найкращі спеціалісти різних напрямків із великим досвідом.
  • Інтимна пластика