Ткаченко Людмила Кирилова

Невропатолог
врач высшей категории
Невропатолог вищої категорії займається діагностикою та лікуванням ЦНС і ПНС. У лікуванні пацієнта застосовує комплексний підхід, у залежності від ступеня тяжкості захворювання призначає медикаментозне або альтернативне фізіотерапевтичне лікування. Фахівцем здійснюється рання діагностика і профілактика нервово-м'язових захворювань.

Галина Евгеньевна
Да и сравнивать мне не с кем. Ткаченко это же авторитетный специалист по неврологии у нас в городе. Я таких просто не знаю, кому бы Людмила Кирилловна не помогла.
Мне нравиться у Ткаченко лечиться, более опытного невролога трудно найти. Не только назначит лекарства, еще и посоветует что лучше, какие дополнительно процедуры стоит пройти.
Родько
Людмила Кирилівна - лікар з великої букви: чуйна, уважна, висококваліфікований спеціаліст. Ви допомогли моєму чоловіку повернутися до нормального життя. Дякую

• Запорізький державний медичний університет (1977 р.);
  • Інтернатура на кафедрі неврології проф. Гафта П. П. (1978 р.).