Тишковець Ольга Ігорівна

Дитячий невролог
Викликати лікаря додому
Дитячий невролог, займається супроводу дітей Із затримки темпів психо-мовного розвитку, лікує епілепсію. Ольга Ігорівна Здійснює консультативний прийом в клініці, віїжджає на будинок до пацієнтів. До лікаря слід звернути у разі Виникнення у дитини таких сімптомів: відставання в розвитку, непрітомність, недорозвінення мови, нетрімання сечі або калу, напади психомоторного збудження уві сні.

Оля
Очень долго я искала подходящего специалиста. Наконец, на моей пути встретилась Ольга Игоревна. Душевный и добрый специалист. Главное, что она реально понимает, как работать с особенными детками. К сожалению, большинство специалистов делают все по стандартному алгоритму, без индивидуального подхода. Но это не о Ольге Игоревне, она реально профессионал!

• 2007 р. — Донецький державний медичний університет.

• 2011 р. — спеціалізація по дитячій неврології на базі Донецького медичного університету;
  • 2016 р. — ПАЦ по дитячій неврології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.