Святенко (Кисіль) Аліна Миколаївна

Невролог, Вертебролог
Лікар спеціалізується в області неврології і вертебрології. Здійснює консультативний прийом в клініці. Займається ортопедичної корекцією хребта методом «короткого важеля». Виконує паравертебральні, периартикулярні блокади. Проводить процедури ударно-хвильової терапії. Лікує остеохондроз, міжхребцеві грижі, артроз, міофасціальний больовий синдром і радикуліт.

Владистав
Моя благодарность врачу-неврологу, вертебрологу Святенко Алине Николаевне за квалифицированный, внимательный и человечный подход к лечению пациентов. Доктор поставила верный диагноз, назначила лечение. Состояние мое значительно улучшилось.
Катерина
Я хочу подякувати лікарю за її професіоналізм і увагу до мого стану. Вона дуже уважно прослухала мої скарги, зробила детальний огляд і поставила точний діагноз. Вона також пояснила мені причини мого захворювання, запропонувала ефективний план лікування і дала корисні поради щодо профілактики. Завдяки її лікуванню я відчуваю значне поліпшення свого самопочуття і можу повноцінно функціонувати. Я дуже вдячна лікарю за її доброту і гуманне ставлення до пацієнтів. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з хребтом.

• 2016 р. — Національний медичний університет им.О. О. Богомольця;
  • 2018 р. — Інтернатура по спеціалізації "Неврологія", Національна академія післядипломно освіти ім.П.Л.Шупика.

• 2016 р. — Міжнародний психоневрологічний конгрес EPIC — Congress;
  • 2017 р. — Впровадження сучасного європейського досвіду в лікуванні захворювань нервової системи;
  • 2016 р. — Pain Control — мистецтво контролювати біль;
  • 2017 р. — Шляхи рішення актуальних проблем в сучасній неврології.

• член Асоціації неврологів України.