Супруненко Олена Іванівна

Невропатолог
Лікар вищої категорії
Лікар надає широкий спектр послуг в галузі неврології. Лікує неврити, неврози, вегетосудинну дистонію і порушення сну. Приймає пацієнтів з частими головними болями, мігренню і запамороченнями. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах по неврології.

Ульяна
Врач Елена Ивановна вернула меня к жизни. Я долго мучилась от головных болей, головокружений. Состояние ухудшалось каждый раз при смене погоды, поэтому я не любила весну и осень, когда готова была умереть. Помощь Супруненко для меня бесценна, я снова наслаждаюсь жизнью и спокойно реагирую на любую погоду. Благодарю!

• Дніпропетровський державний медінститут.

• Конференція "Постінсультне одужання: когнітивна діяльність і реабілітація — чи готові ми до нейровідновлювальної терапії?", лектор Єжи Крупинські, доктор медицини, доктор філософії, доктор природних наук. Барселона;
  • 2013 р. — сетификат про відвідування воркшоп з ТССС (Tactical Combat Casualty Care);
  • 2013 р. — участь в міжнародній науково-практичній конференції "Збалансований підхід до лікування болів в спині";
  • 2015 р. — участь в першому симпозіумі країн центральної Європи: неврологія, нейрохірургія, психіатрія "Карпати";
  • 2016 р. — сертифікат про участь в 5 майстер-класах Всеукраїнська школа неврології з міжнародною участю «Хронічна ішемія мозку та єкстрапірамідні розлади»;
  • 2015 р. — участь в регіональному конгресі "Людина та ліки";
  • 2015 р. — участь в науковому симпозіумі з міжнародною участю "Мозок та стрес";
  • 2015 р. — участь в 3-ем всеукраїнському форумі нейрореабілітації і медико-соціальної експертизи;
  • 2016 р. — учасник науково-практичного семінару у форматі телеміст: "Нові можливості в лікуванні судинної патології. Результати світових спостережень та власних досліджень";
  • 2017 р. — сетификат про відвідування воркшоп з ТССС (Tactical Combat Casualty Care);
  • 2017 р. — участь в третьому симпозіумі центральної Європи: неврологія, нейрохірургія, психіатрія "Карпати";
  • 2017 р. — Тренінг "Комунікативні основи взаємодіїз особами, що перенесли психологічну травму у зв'язку з подіями на сході України";
  • учасник науково-практичної конференції "Актуальні питання в психіатрії: варіанти проявів психопатологічних станів та їх коморбідність".