Степушкин Сергій Петрович

Уролог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Спеціаліст займається лікуванням простатиту, циститу, пієлонефриту, гідронефрозу, варикоцеле. Проводить всі види відкритих оперативних втручань на нирці, сечоводах, сечовому міхурі, передміхуровій залозі (в тому числі радикальні при пухлинних захворюваннях). Володіє методами відкритої і ларароскопіческой резекції нирки, тотальної лапароскопічної адреналектомії, лапароскопічної резекції надниркової залози, лапароскопічної нефропексії.

Сергей Петрович удалял опухоль. Когда узнал что она у меня есть, мир померкнул. Думал что все, нужно готовится к худшему. Сергей Петрович меня спас, я всегда буду благодарен ему за подаренный шанс на счастливую жизнь.
Катерина
Лечил почки у Сергея Петровича, а оказалось проблема кроется еще и в мочевом пузыре. Врач назначил комплексную терапию. Уже пошел на поправку, дальше будет лучше, я в этом уверен. Спасибо вам!

• 1997 р. — Дніпропетровська державна медична академія;
  • 1999 р. — інтернатура за фахом " Урологія".
  • 2006 р. — аспірантура Інститут урології АМН України .

• Член Асоціації урологів України;
  • Член Асоціації урологів України;
  • Член Європейської асоціації урологів.