Скворцов Костянтин Костянтинович

Хірург, Ендоскопіст, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Стоматолог-ортопед спеціалізується на установці протезів, імплантатів і коронок. Веде консультації, комплексно підходить до вирішення проблеми повної і часткової адентії. Займається індивідуальним підбором матеріалу майбутнього штучного зуба, моделює його розмір і форму, замовляє виготовлення персонально для кожного пацієнта, виконує підготовчі процедури. Також художньо реставрує зуби, відновлює емаль, лікує ряд зубних хвороб.

Іванна
Лікар вселив в мене надію, впевненість. Спеціаліст ідеально все пояснює. Навіть не для медика, все стає зрозумілим. Лікар на етапі діагностики та лікування знімає п'ятдесят відсотків всіх психосоматичних нашарувань. Це дуже важливо.
Інга
Лікар сподобався, провів докладне обстеження. Що вразило найбільше, він не рекомендував ніяких препаратів, сказав що проблему можна прибрати без них. Пояснив детально звідки йде проблема і як її виправити самостійно. Спасибі.

• 1985 р. — Донецький медичний інститут ім. М.Горького, лікувальний факультет, лікарський лікар-порадник.

• 1991 р. — пройшов навчання по курсу "Ендоскопічна хірургія" у ВНЦХ м. Москва, проф.Галлінгер В.І.
  • 1993 р. — підвищував кваліфікацію в Німеччині, Франкфурт-на- Майні, Klinikum Frankfurt Hochst GmbH, Prof. Dr. med. Wolf — Joachim Stelter, курс лапароскопічної хірургії.
  • 1999 р. — навчався в Німеччині, Коттбус (Chirurgishen Kliniken des Carl — Thiem — Klinikums Cottbus, priv.- Doz.Dr.med. I.Gastinger Chefarzt, Akademisches Lehrkrankenhaus der Charite Chirurgishe Klinik) і Ганновер (Krankenhauses Siloah Hannover).
  • 2018 р. — ПАЦ по хірургії.
  • 2018 р. — ПАЦ по ендоскопії.