Скворцов Костянтин Костянтинович

39 років досвіду
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Стоматолог-ортопед спеціалізується на установці протезів, імплантатів і коронок. Веде консультації, комплексно підходить до вирішення проблеми повної і часткової адентії. Займається індивідуальним підбором матеріалу майбутнього штучного зуба, моделює його розмір і форму, замовляє виготовлення персонально для кожного пацієнта, виконує підготовчі процедури. Також художньо реставрує зуби, відновлює емаль, лікує ряд зубних хвороб.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений

Відгуки пацієнтів

Іванна
12 березеня '20р.
Лікар вселив в мене надію, впевненість. Спеціаліст ідеально все пояснює. Навіть не для медика, все стає зрозумілим. Лікар на етапі діагностики та лікування знімає п'ятдесят відсотків всіх психосоматичних нашарувань. Це дуже важливо.
Інга
27 лютого '20р.
Лікар сподобався, провів докладне обстеження. Що вразило найбільше, він не рекомендував ніяких препаратів, сказав що проблему можна прибрати без них. Пояснив детально звідки йде проблема і як її виправити самостійно. Спасибі.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Освіта

• 1985 р. — Донецький медичний інститут ім. М.Горького, лікувальний факультет, лікарський лікар-порадник.

Курси підвищення кваліфікації

• 1991 р. — пройшов навчання по курсу "Ендоскопічна хірургія" у ВНЦХ м. Москва, проф.Галлінгер В.І.
  • 1993 р. — підвищував кваліфікацію в Німеччині, Франкфурт-на- Майні, Klinikum Frankfurt Hochst GmbH, Prof. Dr. med. Wolf — Joachim Stelter, курс лапароскопічної хірургії.
  • 1999 р. — навчався в Німеччині, Коттбус (Chirurgishen Kliniken des Carl — Thiem — Klinikums Cottbus, priv.- Doz.Dr.med. I.Gastinger Chefarzt, Akademisches Lehrkrankenhaus der Charite Chirurgishe Klinik) і Ганновер (Krankenhauses Siloah Hannover).
  • 2018 р. — ПАЦ по хірургії.
  • 2018 р. — ПАЦ по ендоскопії.