Швець Юрій Павлович

Хірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор Швець Юрій Павлович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на питаннях хірургічного профілю. Веде консультативний прийом пацієнтів щодо профільних захворювань. Проводить лікування пацієнтів за допомогою оперативних методів. Займається перев'язки ран, накладає і знімає шви. Лікує захворювання внутрішніх органів, кісток і ураження шкіри. Спеціалізується на лікуванні травм кісткової системи, переломів і ударів.

Максим
Хочу поблагодарить Юрия Павловича за блестяще проведенную операцию по удалению грыжи и за то, что убедил меня ее сделать. Чувствую большое облегчение.
Ніна Опарко
Лікар від Бога! Зробив операцію на шлунку, в стані коли не можливо було робить, кровотеча, всі показники аналізів отріцательні. Не було ніякої надії, але Юрій Павлович сказав поїхали в операційну. Стан смертельний. Але операція пройшла вдало. Важкий період реабілітації. Кожну перев'язку і обработку шва робив особисто! Професійність і добре серце дали результат! Я жива! В 63 роки працюю! Низький уклін і дяка, але за це не можно віддячити. Молюсь за Ваше здоров'я, Юрій Павлович!

• 1994 р. — НМУ ім. О.О. Богомольця;
  • 1998 р. — інтернатура в НМУ ім. О.О. Богомольця.

• 2016 р. — ТУ "Лапароскопічна хірургія та інші сучасні хірургічні технології ", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.