Шимотюк Віктор Васильович

УЗД-спеціаліст
Лікар Шимотюк Віктор Васильович спеціалізується в області ультразвукового дослідження. Проводить УЗ-діагностику внутрішніх органів, а саме: органів черевної порожнини, серцево-судинної системи (серця, судин), нирок, наднирників, щитовидної залози, печінки, передміхурової залози. Спеціалізується на ультразвуковому дослідженні головного мозку, виявляючи патологічні зміни та вади, що відбулись у центральній нервній системі. Окрім того, надає повну консультацію вагітним, досліджуючи їх стан та стан плода на всіх етапах вагітності. Робить точний висновок по картині, що була візуалізована на мониторі ультразвукового апарата.

Олег
В мене ніяких сумнівів щодо високої кваліфікації Шимотюка. Особисто звертався до нього, та батька привозив на дослідження. Віктор Васильович дуже уважна людина, та досвідчений УЗ-діагност, свою справу знає досконало.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност