Шимотюк Віктор Васильович

УЗД-спеціаліст
Лікар Шимотюк Віктор Васильович спеціалізується в області ультразвукового дослідження. Проводить УЗ-діагностику внутрішніх органів, а саме: органів черевної порожнини, серцево-судинної системи (серця, судин), нирок, наднирників, щитовидної залози, печінки, передміхурової залози. Спеціалізується на ультразвуковому дослідженні головного мозку, виявляючи патологічні зміни та вади, що відбулись у центральній нервній системі. Окрім того, надає повну консультацію вагітним, досліджуючи їх стан та стан плода на всіх етапах вагітності. Робить точний висновок по картині, що була візуалізована на мониторі ультразвукового апарата.

Олег
09 января '17г.
В мене ніяких сумнівів щодо високої кваліфікації Шимотюка. Особисто звертався до нього, та батька привозив на дослідження. Віктор Васильович дуже уважна людина, та досвідчений УЗ-діагност, свою справу знає досконало.

• У 1984 році закінчив Житомирське медичне училище, фельдшерське відділення
  • У 1992 році закінчив Тернопільський державний медичний інститут, лікувальний факультет
  • У 1992-1994 рр. пройшов спеціалізацію з медичної радіології при Київському інституті удосконалення лікарів

Курси

• У 1997 році пройшов курси «передатестаційних цикл по УЗД» на кафедрі променевої діагностики факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного інституту
  • У 2000 і в 2006 рр. - Курси «Ультразвукова діагностика» на кафедрі діагностики та медичної інформатики факультету післядипломної освіти Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Гербачевського
  • У 2011 році - курси з ультразвукової діагностики на кафедрі медичної діагностики і терапії факультету післядіпломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
  • Регулярно відвідує спеціалізовані курси та конференції за спеціальністю