Семенищев Андрій Вікторович

Психіатр, нарколог
лікар вищої категорії
Спеціалізується в області психіатрії та наркології. Допомагає пацієнтам з алкогольною, нікотиновою та харчовою залежностями. Лікує депресію, неврози, порушення сну і фобії. В роботі використовує традиційні і сучасні методики лікування.

Муж несколько раз пытался бросить пить, но каждый раз срывался. Тогда по совету друзей обратились к Андрею Викторовичу. Этот прекрасный доктор действительно смог нам помочь! Вот что значит – опыт! Теперь тоже всем его советуем!

• 1982 р. — Артемівське медичне училище за спеціальністю фельдшер.
  • 1997 р. — Луганський державний медичний університет, інтернатура.

• 2000 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти за спеціальністю наркологія.
  • 2005 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. Шупика за фахом наркологія.
  • 2010 р. — Луганський державний медичний університет за спеціальністю наркологія.
  • 2015 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. Шупика за фахом наркологія.

• Член Міжнародної антинаркотичної асоціації.