Рахнянська Анастасія Миколаївна

Невролог
Один з авторів статті «Синдром Туретта: клінічний випадок», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Доктор Рахнянська Анастасія Миколаївна фахівець по вопросам, пов'язаними з неврології. Консультує пацієнтів з приводу лікування профільніх захворювань. Спеціалізується на лікуванні вегетосудінної дістонії та гіпертонічної хвороби. Процедуру паравертебральной и епідуральної блокади проводити в найкоротші Терміни.

Артур
Работаю в сфере ИТ, поэтому работа в основном сидячая перед компьютером. Поэтому с годами заработал, такой диагноз как остеохондроз. По вечерам боли были напрягучие. Решил завязать с самолечением и обратился за помощью к врачу неврологу Ряхнянской Анастасии. Благодаря ее лечению, я обрел легкость в спине и теперь ночью сплю хорошо.

• 2009–2015 рр. — Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова.
  • 2015–2017 рр. — інтернатура за фахом "Неврологія" (НМАПО ім. П. Л. Шупика, кафедра неврології і рефлексотерапії).

• 2017–2019 рр. — клінічна ординатура за спеціальністю "Неврологія" (НМАПО ім. П. Л. Шупика, кафедра неврології і рефлексотерапії).

Наукові роботи

• Співавтор статті "Синдром Туретта: клінічний випадок". Автор і співавтор тез і стендових доповідей на профільних вітчизняних науково-практичних конференція.