Пончко Андрій Володимирович

УЗД-фахівець
Лікар-діагност займається обстеженнями життєво важливих систем організму пацієнта за допомогою ультразвукових технологій. Виконує такі процедури, як УЗД органів травної та сечовидільної системи. Також проводить ультразвукові дослідження щитовидної і молочних залоз. Компетентний у виконанні еходопплерографіі.

Каролина
18 квітня '17р.
Как диагност Андрей Владимирович очень хороший. Не жалею, что попала к нему на прием. Очень внимательный. Результатами диагностики я довольна. Очень важен правильный результат, ведь от него зависит выздоровление.
Квалифицированный специалист. Необходимую диагностику провел быстро и качественно. Рекомендую его как хорошего врача.
Врач в районной поликлинике напугал меня ужасным диагнозом. Слава Богу, я не поверила и решила сходить в частную клинику. Выбрала доктора Пончко. Это был правильный выбор. Доктор все еще раз перепроверил, тщательно осмотрел мою щитовидку и успокоил. А другой "врач" поставил неправильный диагноз. Огромная благодарность доктору Пончко за хорошую работу.

• 2006 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця м. Київ.;
  • 2008 р. — інтернатура за спеціальністю анестезіології на базі НІХТ ім. М. М. Амосова НАМН України.

• 2011 р. — спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі НІХТ ім. О. О. Шалімова НАМН України;
  • 2011 р. — школа доплерографії брахіоцефалічних судин і судин нижніх кінцівок на базі НІХТ ім. О. О. Шалімова НАМН України;
  • 2014 р. — курс тематичного вдосконалення з ехопдлерографії серця та магістральних судин на базі Інституту кардіології ім. Н. Д. Стражеско АМН України;
  • 2016 р. — закінчив школу досконалої еходлолерографії під керівництвом фахівців з госпіталю Жоржа Помпіду, м. Париж, (Франція).