Плюснин Андрій Юрійович

Уролог
Лікар вищої категорії
Лікар уролог-андролог вищої кваліфікаційної категорії, надає консультативні послуги з діагностики та лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів та статевих органів у чоловіків. спеціалізується на діагностиці та лікуванні Проводить терапію Надає допомогу пацієнтам з ІПСШ, сечокам'яною хворобою, при сексуальних розладах і дисфункціях у чоловіків. Андрій Юрійович Плюснин досконало володіє техніками проведення цистоскопії і уретроскопии. Займається лікуванням герпесу, мікоплазмозу, циститу, орхіту, пієлонефриту.

Владимир
С возрастом никто не молодеет, это как с машиной, какая бы она не была бредовая, профилактика все равно необходимо. Долго решался, но все же пошел к Андреюю Юрьевичу. ТО успешно прошел, серьезных проблем не обнаружили, значит еще поганяем)
Марьяна
К Андрею Юрьевичу идут уже как к последней инстанции, мужчина редко признает, что у него проблемы. Я приложила уйму усилий, чтобы убедить мужа прийти на прием. Спасибо доктору, что с пониманием отнесся, и смог убедить мужа, в том что ничего "такого" в этом нет. Результата лечения долго ждать не пришлось, спасибо!

• 1980 р. — Перший Санкт-Петербурзький державний медичний університет ім. І. П. Павлова (Ленінградський медичний інститут), медичний факультет;
  • 1980 р. — Київський державний університет удосконалення лікарів, спеціалізація "Урологія";
  • 1983 р. — Київський державний університет удосконалення лікарів, клінічна відділення.