Ораєвська Ірина Ігорівна

Терапевт, УЗД-фахівець
лікар вищої категорії
Доктор Ораєвська Ірина Ігорівна - фахівець з ультразвукової діагностики. Спеціалізується на комплексному обстеженні організму. Проводить ранню діагностику порушень. Володіє навичками доплерографії судин. Приймає пацієнтів за попереднім записом.

Витя
Врач Ораевская Ирина Игоревна всегда принимает, даже если вы не записаны. А все потому, что она человек с огромным сердцем и доброй душой. Никогда не оставит в беде. Сколько раз обращался к ней за помощью, никогда не отказывала. Я очень доволен и всем рекомендую этого специалиста.
Валерия
Ораевская Ирина Игоревна всегда спасает меня при появлении странных болей. Она эффективно проводит диагностику и сразу определяет очаги поражения. Благодаря ее профессионализму, мне удалось побороть болезни на ранних стадиях их развития. Я бесконечно благодарна вам!

• 2009 р. — Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького;
  • 2011 р. — інтернатура в Київському національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, на базі ГУ Республіканської клінічної лікарні МОЗ України;
  • Спеціалізація "Ультразвукова діагностика" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

• "Церебрологія: сучасні аспекти теоретичних і практичних питань";
  • "Сонографія: черевна порожнина, заочеревинного простору, щитовидна залоза" на базі Академії підвищення кваліфікації лікарів;
  • "Організація і управління охороною здоров'я" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • "Еластонографія при ХДЗП" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.