Омельченко Анастасія Віталіївна

Хірург
Хірургічне лікування таких захворювань, як грижі живота (пахова, пупкова, білої лінії живота), грижа спортсмена, ARS-синдром у футболістів, жовчнокам'яної хвороба, варикозна хвороба, трофічні виразки, рани різної локалізації.
Консультація

Ірина
Дуже подобається саме цей лікар. Уже вдруге звертаюся до нього, кваліфікований фахівець. Ретельно вивчає знімки, історію хвороби. Детально пояснює схему лікування, дає слушні рекомендації. Дякую.
Катерина
У мене склалися найкращі враження. Починаючи з того, що лікар особисто зустріла з холу, а після прийому проводила. Лікар професійно підійшла до моєї проблеми, все розповіла, докладно відповіла на питання, взагалі не виникло питань. Я отримав стовідсоткову
Я очень рада, что Анастасия Витальевна была моим лечащим врачом. Моему восхищению нет предела! Доктор профессионально меня консультировала и готовила к операции. Многократно записывала на все анализы, обследования. И все это время была на связи: консультации, рекомендации и бесконечное терпение - понимание. До операции, во время операции, после операции Анастасия Витальевна была рядом. Лучше и быть не могло. Спасибо!!!! Буду рекомендовать всем!

• 2005-2007 рр. — Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, атестат з срібною медаллю, занесена в Книгу Пошани.
  • 2007-2013 рр. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Спеціальність "Лікувальна справа", кваліфікація: лікар.
  • 2013-2015 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. Спеціальність "загальна практика-сімейна медицина".
  • 2016 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Спеціальність "Хірургія".

• 2018 р. — Нas been accredited by the European Accreditation Council for Continuing Medical Education (EACCME®). Football Medicine Outcomes. Are we winning? Barcelona, Spain.

• Член Асоціації герниологов України.
  • Член Європейської асоціації герниологов (EHS).
  • Лауреат премії Національної академії медичних наук України і Асоціації медичних вищих учбових закладів України за значні успіхи в науковій діяльності.