Олійник Ольга Миколаївна

Терапевт
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Здійснює прийом дорослих і дітей. Проводить профілактичні медичні огляди. Консультує з питань вакцинації та харчування. Лікує бронхіальну астму, бронхіт, ГРВІ, грип, гастрит, дерматит, тонзиліт та інші хвороби.

Анна М.
Лікар дуже відповідальна в роботі з дитиною. Дуже професійна, та кваліфікована як лікар, та добродушна як людина. Призначення ефективно допомогли моїй дитині. Ми залишилися дуже задоволені відвідуванням. Прийдемо повторно!
Nina
Самий уважний і ласкавий лікар, у якого ми з донькою коли-небудь були. Уважно вислухала довгу, непросту, історію хвороби моєї дитини. Все пояснила докладно і дохідливо. Виписала дуже щадне лікування! Я в захваті. Знайшла свого лікаря!

• 2006 р. — Українська медична стоматологічна академія. Лікувальна справа. Спеціалізація: лікар невідкладних станів.
  • 2015 р. — Спеціалізація за терапії, м. Полтава, УМСА.