Ноговська Інна Григорівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, ендокринолог
Лікар вищої категорії
Доктор Ноговська Інна Григорівна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області ендоскопічної хірургії. Проводить консультації для пацієнтів з питаннями про можливість дітонародження, проблеми зачаття і виношування дитини. Лікує захворювання шийки матки, проводить процедури інтимної пластики, кольпоскопії і взяття гінекологічного мазка. Є членом Асоціації акушерів-гінекологів України.

София
09 квітня '17р.
Огромное спасибо Инне Григорьеве за высокий профессионализм, внимательность и человечность, хорошее отношение к пациентам. Если что Вас интересует, то все расскажет терпеливо и внимательно. К другим врачам не хожу.
Алла Кулик
Інна Григоровна - чудовий лікар! Дякую Вам і всій вашій команді за таку ювелірну операцію і післяопераційну підтримку! Професіоналізм, увага, людяність - ось що я можу сказати про цього лікаря. Нехай Вам таланить у житті! А хворим таланить потрапляти до вашої команди

• 2007 р.- Національний медичний університет ім. Богомольця.

• 2012 р. — "Репродуктивна ендокринологія";
  • 2012 р.- "УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології";
  • 2013 р.- «Основи гістеро- та лапароскопії в гінекології»;
  • 2013 р. — «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій»;
  • 2013 р. — «Спеціалізація УЗД»;
  • 2014 р. — «Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології»;
  • 2015 р. — курси та стажування «Сучасна ультразвукова діагностика в гінекології»;
  • 2016 р. — курси «Актуальні питання ультразвукової діагностики в гінекології, онкогінекології, онкології»;
  • 2013 р.- майстер-клас «Кольпоскопія, гістероскопія, гістерорезектоскопія»;
  • 2011 р.- практичний тренінг по роботі з системою TVT-Obturator, Profit+M Total, Gynecare Prosima;
  • 2015 р.- семінар-практикум «Інтимна ін'єкційна корекція»;
  • 2011 р. — участь у Всеукраїнській конференції «Сучасні міні-інвазивні технології в хірургії та гінекології»;
  • 2015 р. — участь у науково-практичній конференції «Відеоскопічна гінекологія та репродуктивна медицина — дві складові частини успіху»;
  • 2014 р.- участь у конференції «Сучасні методики для жіночого здоров'я: Лазерні технології та ін'єкційне інтимне омолодження»;
  • 2012 р. — участь у науково-практичній конференції «Сучасні ендоскопічні технології в ендокринологічній хірургії та гінекології»;
  • 2015 р. — участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Діагностика та терапія ендокринних розладів у жінок від менархе до менопаузи»;
  • 2011 р. — участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Нове обличчя гінекологічної хірургії»;
  • 2013 р. — участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Нове обличчя гінекологічної хірургії 2013»;
  • 2015 р.- учасник та співавтор доповіді на науково-практичній конференції «Ендометріоз. Діагностичні міфи та хірургічні результати. Репродуктивне здоров'я нації»;
  • 2015 р. — участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Нові досягнення гінекологічної хірургії 2015»;
  • 2011 — 20th Annual Congress of the Euripean Society for Gynaecological Endoscopy (ESGE), London.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.