Невзорова Лариса Володимирівна

Дерматолог, Косметолог
Лікар-дерматокосметолог, атестований фахівець з динамічної лазерної епіляції Moveo. Постійний учасник конференцій, семінарів, тренінгів та майстер-класів. У компетенції фахівця: динамічна безболісна лазерна епіляція, безін'єкційна мезотерапія, ендермологія (вакуумно-роликовий масаж), косметологічний догляд, механічне чищення, ультразвукова чистка, хімічні пілінги, біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика, фотоепіляція, лазерна епіляція.

Вероніка
Я вважаю що це дуже висококваліфікований фахівець. Лікар відповідала абсолютно на всі мої запитання. Розповіла про різні причини які можуть викликати висипання. Навіть дала мені свій особистий номер телефону.
Мілана
Я бувала у багатьох косметологів і лікарів, якщо їх можна так назвати, але результат мене не задовольняв. Лариса підійшла до моїх проблем з розумінням, розповіла чому у мене не було ефекту від тих чи інших процедур, що в пріоритеті, і що потрібно робити.

• 2002-2008 рр. — Донецький Національний медичний університет ім. М.Горького. Спеціальність " Лікувальна справа"
  • 2004-2008 рр.- Суспільство " Знання".Експрес-університет.Спеціальність " Косметолог".
  • 2017 р.- учбовий центр " Гранд".Спеціальність " Косметик."