Недолуга Вікторія Олександрівна

Невролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-невролог спеціалізується на лікуванні мігрені, розладів пам'яті і мислення. Кандидат медичних наук, надає послуги відновного лікування післяінсультних пацієнтів, також працює з ураженнями периферичної нервової системи. У діагностичних цілях здійснює добове моніторування АТ і нейропсихологічне обстеження. Спостерігає пацієнтів з вегетосудинною дистонією і епілепсію.

У папы случился инсульт, после чего ему надо было восстановиться. Мы решили обратиться не в районную поликлинику, а к опытному и хорошему врачу - Виктории Александровне. Нам важен был результат, и мы его получили. И папа, и вся наша семья очень благодарны доктору.
Вікторія Олександрівна уважний, кваліфікований лікар-невролог. Чув про Недолугу тільки схвальні відгуки, сам звертався - теж залишилися хороші враження. Дуже задоволений спілкуванням та результатами лікування!
Кирилл Д.
Врачом и отношением доволен, на все вопросы ответила, дала дельные рекомендации.
Висококваліфікована, уважна, все сподобалося.

• 2007р. — Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова (диплом з відзнакою);
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук.