Наконечний Андрій Іванович

Терапевт, Сімейний лікар
Викликати додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Консультує з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.

Лікар працює в клініках:
Київ бул. Тараса Шевченка, 27 м.Університет66

Іван
Хороший спеціаліст. Рекомендую.

• 2016 – 2022 Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

• Серпень 2022: Progress Platform – мультидисциплінарний підхід до діагностики та лікування серцевої недостатності та артеріальної гіпертензії.

Лікар-терапевт, сімейний лікар займається лікуванням захворювань

• Захворювання дихальних шляхів (риніт, фарингіт, синусит, тонзиліт, ларингіт, пневмонія неускладнена, ХОЗЛ, БА
  • Захворювання серцево-судинної системи (артеріальна гіпертензія, стенокардія напруги, ідіопатична гіпотензія)
  • Захворювання шлунково-кишкового тракту (ГЕРХ, функціональна диспепсія, гастрит, хронічний холецистит та панкреатит, виразкова хвороба шлунка, синдром подразненого кишечника)
  • Захворювання сечостатевої системи (цистит, пієлонефрит)
  • Консультую з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.