Мягков Станіслав Олександрович

Рентгенолог
Доктор Мягков Станіслав Олександрович проводить діагностику стану здоров'я пацієнтів, використовуючи метод рентгена. Лікар надає послуги обстеження із застосуванням методики МРТ. Станіслав Олександрович виробляє МРТ-дослідження гіпофіза, шийного і спинного відділів хребта, головного мозку, суглобів (зокрема тазостегнового, плечового, колінного). Використовуючи отриману інформацію, консультує щодо необхідного лікування.

Александр
Станислав Александрович настоящий мастер и профессионал по части МРТ-диагностики. Очень внимательно выполняет работу и качественно. Диагноз мне поставил легко и точно, в заключении подробно описал.
Лидия
10 травня '16р.
Мягков знает свою работу конкретно и безошибочно проведет любое обследование. Я один раз у него МРТ делала, так что знакома с работой этого диагноста.

• Запоріжський Державний Медичний Університет, медичний факультет, спеціальність — лікувальна справа (1999 — 2005);
  • Інтернатура за спеціальністю «Рентгенологія» на кафедрі радіаційної діагностики Запоріжської Медичної академії післядипломної освіти (2005 — 2007);
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.
  • У 2010 році-курси 1st Kyiv European Tutorial of Radiology, 2010, м. Київ