Москаленко Дмитро Миколайович

Невролог
завідуючий відділенням
Лікар вищої категорії
Заслужений лікар України
Лікар невролог. Надає послуги з лікування та діагностики патологій хребта, вегетативних розладів, судинних захворювань головного мозку, захворювань нервової системи. Закінчив Курський Медичний Державний Університет. З 2016 Заслужений лікар України.

Впервые попала к к доктору Москаленко Дмитрию Николаевичу на минувшей неделе. Давно не встречала настолько грамотного, внимательного и чуткого невролога. Мне несомненно повезло! Спасибо!
Дмитрий Николаевич избавил меня от боли в спине за 3 дня а мучилась я лет 10 ! отзывы только положительные .Прекрасный специалист с огромным багажом знаний.Всё профессионально, нормально, тактично, доброжелательно!
Наблюдаюсь у Дмитрия Николаевича 5 лет. Рекомендую! Спасибо Вам, добрый, чуткий, понимающий, проницательный человек. Вы — замечательный врач, отменный специалист своего дела и, если бы не Вы, кто знает, как моя судьба сложилась бы дальше. Моя рука и моя спина тому подтверждение! Я искренне Вас благодарю и от души желаю терпения, долгих лет безупречной деятельности с быстрым выздоровлением пациентов, удачи, мира, счастья и личного благополучия. А, главное, сами не болейте! Это тот Доктор, за которым я пойду в любую клинику, в любое подразделение, где бы оно не находилось !

• 1996 p. — Курський Медичний Державний Університет, спеціальність «Лікувальна справа».

• 1997 р. — спеціалізація з неврології на базі клінічної лікарні № 22 та клінічної лікарні № 4 м. Київа.

Лікар-невролог надає послуги

• розшифровка МРТ, КТ, УЗДГ, ЕНМГ, енцефалограм;
  • проведення паравертебральних блокад для усунення больового синдрому;
  • м'які техніки мануальної терапії.

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань

• патологій хребта;
  • судинних захворювань головного мозку;
  • запальних, дегенеративних, демієлінізуючих захворювань нервової системи;
  • вегетативних розладів;
  • посттравматичних наслідків черепно-мозкових травм;
  • полінейропатій різного походження;
  • больового синдрому різного походження.