Мінко Ірина Василівна

УЗД-фахівець
31 рік досвіду
Лікар займається діагностикою органів і систем організму. Основне завдання фахівця - визначення патологічних відхилень, а також перевірка функцій органів і систем. Працює з вагітними, виявляє патології плода, визначає кількість вод. Лікар веде прийом за попереднім записом.

Лариса Ивановна
У нас в роду, все женщины страдают заболеваниями молочных желез. Поэтому, я каждый год делаю УЗИ. Мне нравиться ходить к Минко Ирине. Она хороший врач, с большим опытом работы. Много времени уделяет каждому пациенту. Умеет выслушать, дает советы. Рекомендую.

• 1992 р. — Дніпропетровський медичний інститут, спеціалізація педіатрія Дніпропетровська медична академія. Інтернатура за фахом педіатрія Запорізький ГІУВ. Тематичне удосконалення з педіатрії.
  • ДМА Кафедра педіатрії та неонатології. Тематичне удосконалення з невідкладних станів в неонатології.
  • 2016 р. — ДМА. Атестація за спеціальністю педіатрія.

• 2017 р. — Запорізька медична академія післядипломної освіти.
  • Атестація лікаря-спеціаліста за спеціальністю ультразвукова діагностика.