Соломенко Катерина Михайлівна

УЗД-фахівець, функціональній діагност
Лікар першої категорії
Лікар займається функціональної діагностикою органів і систем організму. Перевіряє загальний стан органів, визначає наявність патологій і відхилень. Працює з вагітними жінками, веде контрольні перевірки стану, визначає стан плода, кількість вод. Прийом ведеться за попереднім записом.

Антон
Последние время начала очень сильно болеть спина. После обследований, было определено, что дело не в спине, а в почках. Отравили к врачу нефрологу, которая, проконсультировав меня, направила на анализы и на обследования на УЗИ. Врач УЗИ и отличный диагностик Соломенко Екатерина сразу же диагностировала у меня камни в почках. Спасибо за ее компетентность.
Прекрасный специалист. Спасибо Вам большое

• 1997–2004 рр. — Київський медичний інститут "Української асоціації народної медицини" спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2004–2005 рр. — інтернатура за спеціалізацією "Неврологія" на базі Національної Медичної Академії Післядипломної Освіти ім. П.Л. Шупика.

• 2006 р. — спеціалізація "Функціональна діагностика" на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2009 р. — спеціалізація "Ультразвукова діагностика" на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2015 р. — атестована Департаментом охорони здоров'я м. Київ на II кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".
  • 2016 р. — атестована Департаментом охорони здоров'я м. Києва на I кваліфікаційну категорію.