Мельников Олександр Владиславович

Невролог
Лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар володіє методиками мануальної терапії, прикладної кінезіології, остеопатії. Виконує паравертебральні блокади та фармакопунктури. Проводить кінезіотейпування. Займається консервативним лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи, захворювань хребта та суглобів з больовими синдромами (грижі диска, спондилоартроз, артрози суглобів, шпора п'яти). Також проводить лікування головного болю та запаморочення, тривожно-депресивного розладу.

Денис
Не так давно мені поставили неврологічний діагноз. Але призначене лікування було не ефективне. Я задався питанням чому це так. Вирішив змінити лікаря, так як з чаом почав почувати себе гірше. Записався на прийом до Олександра Владиславовича. Після детального огляду, та збору анамнезу, лікар виніс свій вердикт. Як виявилося мій діагноз був не правильним, і як наслідок неправильне призначене лікування. Зараз почуваю себе значно краще. Дякую Вам!
Попала к Александру Владиславовичу с сильными болями и он мне очень помог ,самое главное что после моего рассказа о том что меня беспокоит ,как болит ,где болит и обследования моей спины ,шеи ,плеча был поставлен диагноз и тут же оказана профессиональная помощь ! Эта адская боль ушла ,рука перестала неметь и болеть ! Спасибо большое Александр Владиславович !!!

• 1989-1995 рр. – Луганський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа», інтернатура за фахом «Неврологія».
  • 2007 р. – Казанська державна медична академія, «Мануальна терапія».
  • 2018 р. – ПАЦ «Нервові хвороби» ЛДМУ.
  • 2013 р. – передатестаційний цикл.
  • 2013 р. – тематичні курси «Нейроінфекції», «Належна клінічна практика» (GCP).
  • 2017 р. – курс «Нормативно-правове регулювання проведення клінічних випробувань» Державний експертний центр МОЗ України.

Лікар-невролог надає послуги

• Консультація мануального терапевта
  • Консультація невропатолога
  • Блокада (паравертебральна, периартикулярна, периневральна, локальна)
  • Блокада корінцева
  • Паравертебральне введення препаратів