Мельник Ирина Богдановна

Невролог

Лікар невропатолог Ірина Богданівна Мельник - досить обізнана у всоїй ставі людина.Вона знає і вміє те що здатне окриляти людину,робити її життя легшим і саме головне безболісним.Коли відчуваєш лише біль, то і думки посьійно зайняті лише нею.Ірина Богданівна бездоганно провела блокаду з і знеболюючим , чим полегшила моє життя на довгий час.
Вікторія
коли знову відчула сильний біль в попереку, зібралася з думками , силою і нарешті пішла до лікаря.На прийомі лікар Ірина Богданівна Мельник ретельно мене обстежила,розпитала про все пов'язане з моїм станом.Назначила ряд обстежень і вже потім прийнялася мене лікувати.Спочатку були протизапальні препарати та мазі ,а вже потір лікувальна фізкультура,масаж та інші процедури.Дякую Ірині богданівні за знання та уміння їх використовувати задля спасіння своїх пацієнтів.
Шикарная , знает свое дело, очень приятная в общение , узнает все , очень помогла , переживает за каждого пациента)