Козубенко Ольга Геннадіївна

Дитячий невролог
Лікар першої категорії
Лікар проводить діагностику і терапію неврологічних розладів у дітей. Займається зняттям і розшифровкою електроенцефалограми головного мозку. Лікує судинні патології центральної нервової системи, хвороби периферичної нервової системи, затримку психічного розвитку та дитячий церебральний параліч.

Київ пр-т Василя Порика, 13 Б м.Мінська8212м.Сирець6214м. Нивки8615

Очень хороший и опытный специалист! Нам посчастливилось попасть к Ольге Геннадьевне по рекомендации подруги. У ребенка было нарушение сна, возбуждение, повышенная активность. Сделали электроэнцефалограмму головного мозга. Диагноз повышенное внутричерепное давление. Правильно подобранный режим дня, занятий и лекарственных препаратов растительного происхождения очень нам помогли.

• 2002 р. — Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, педіатрія;
  • інтернатура з дитячої неврології, м. Москва, РФ науково-медична фірма «Статокін».

• стажування в університетській лікарні Людвіг-Максиміліан, ІСР центр, м. Мюнхен;
  • стажування в м. Аугсбург в клініці Юзефінум;
  • Статті в журналах «Соціальна педіатрія», «Неврологічний вісник»;
  • учасник науково-практичної конференції «Медико-соціальні аспекти діагностики, лікування та реабілітації захворювань у дітей»;
  • учасник семінару-наради «Новітні технології медико-соціальної реабілітації»;
  • учасник 15-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Фізична та реабілітаційна медицина в Україні»;
  • Учасник «11-го Україно-Баварського симпозіуму»;
  • Учасник семінару «Медико-соціальна реабілітація дітей з особливими потребами та паліативна допомога».

• Асоціація дитячих неврологів України;
  • Асоціація «Доплер клуб».