Магурчак Мар'яна Петрівна

Невропатолог, вертебролог
Лікар спеціалізується на усуненні болю різного генезу. Допомагає пацієнтам з мігренню, головним болем напруги, хронічної посттравматичної болем. Виконує паравертебральні блокади, процедури ударно-хвильової терапії. Лікує поразки сідничного нерва, неврити і невропатії.

Максим
Головные боли были настолько сильными, что я не мог нормально соображать. Но слава Богу, меня спасла Марьяна Петровна. Она действительно хороший невролог, уделяет пациенту много времени. Всем рекомендую.

• 2014 р.- Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, лікувальна справа.
  • 2016 р.- Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, інтернатура, спеціальність: неврологія.
  • 2018 р.- Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, клінічна ординатура, спеціальність: неврологія.
  • 2018 р. по теперішній час — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, аспірантура, спеціальність: неврологія.

• Член Асоціації неврологів України.

Наукові праці

• Маркери нейровізуалізації в діагностиці мігрені. Прикарпатський вісник НТШ. Пульс. – 2019. – № 5(57), стр 108-113.
  • Тезиси: "Когнітивні порушення та асоційовані з ними нейровізуалізаційні зміни у пацієнтів з мігренню". Всеукраїнська научно-практична конференція "YOUNG SCIENCE 2. 0", м. Київ, 19.02.2020.

Лікар-невролог, вертебролог надає послуги

• консультативний прийом;
  • паравертебральні блокади;
  • зональні інсекції, Карбокситерапія;
  • процедури ударно-хвильової терапії;
  • кінезіотейпування;
  • постізометрична релаксація шийного відділу.

Лікар-невролог, вертебролог займається лікуванням таких захворювань

• головні болі (включаючи мігрень, головний біль напруги, тригемініальні цефалгії);
  • запаморочення;
  • невралгія трійчастого нерву, лицьовий нерв;
  • неврити, невропатія, поліневропатії;
  • біль у шиї та спині (радикулопатія, остеохондроз, міжхребцева грижа);
  • ураження сідничного нерва;
  • міофасціальний больовий синдром.