Лизогуб Олена Леонідівна

УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар Лизогуб Олена Леонідівна, спеціалізується на питаннях педіатричного профілю і ультразвукової діагностики. Займається лікуванням і профілактикою захворювання у дітей з моменту народження і настання повноліття. Стежить на своєчасним фізичних і психологічним розвитком пацієнтів. Володіє знаннями з різних галузей медицини. Проводить ультразвукове обстеження різних систем організму, лікує вікові, інфекційні та вірусні захворювання.

Лікар працює в клініках:

Петренко
Я рада, что за нашим малышом наблюдает Елена Леонидовна. Вот уже 3 года с момента рождения сына она контролирует его физическое развитие. Удивительно добрый и чуткий врач, грамотный специалист.

• 1990-1996 рр. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Педіатрія".
  • 1996-1997 рр. — інтернатура в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Педіатрія".
  • 2009 p. — НМАПО ім. Шупика спеціалізація "Ультразвукова діагностика".
  • 2015 p. — НМАПО ім. Шупика ТУ "Вибрані питання променевої діагностики в педіатрії".
  • 2017 p. — НМАПО ім. Шупика ТУ "ПАЦ".

• Член Української Асоціації фахівців УЗД.