Леоненко Тетяна Миколаївна

Ревматолог
Консультація тільки онлайн 500
Лікар займається діагностикою та терапією захворювань суглобів. Протягом 6 років успішно лікує подагру, артрити, остеопороз, системні васкуліти, хвороба Бехтєрєва, бурсит, хронічну ревматичну хворобу серця. Володіє методикою біопунктури. Бере активну участь в міжнародних і всеукраїнських конференціях, семінарах.

Не знаю, что бы мы делали без Татьяны Николаевны. Муж лечит у нее подагру. Систематически случаются обострения, доктор корректирует лечение и питание. Помогает нормализовать состояние. Советую этого доктора всем, у кого есть ревматические заболевания.
03 квітня '21р.
Татьяна Николаевна очень хороший врач.Сразу поставила мне диагноз врач с большой буквы.А до этого лечили совсем не то.Спасибо вам за вашу професианализм.Анна.

• 2003 р. — медичний факультет Сумського державного університету.
  • 2005 р. — інтернатура на базі Сумського державного університету за фахом лікар загальної практики — сімейна медицина.

• 2004 р. — пройшла курси спеціалізації терапії, ревматології на базі КМАПО в місті Київ.
  • стажувалася в ревматологічному відділенні "Національний науковий центр "Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска" АМН України".
  • бере участь у багатьох всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах, тренінгах.