Крижня Оксана Володимирівна

Сімейний лікар
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань загального профілю. Проводить терапію гострих респіраторних захворювань, порушень з боку шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи. Працює з пацієнтами будь-якої вікової категорії.

Анастасия
Когда нужно было заключать декларацию з семейным врачом, мой выбор остановился на Оксане Владимировне. Мне ее посоветовал родной брат. Всей семьей уже не раз приходилось обращаться к ней. Назначенное лечение всегда помогает. Очень отзывчивая, приятная в общение. Прекрасно разбирается в своей работе. Рекомендую!
Юрий
Очень хороший Доктор! Действительно настоящий Профессионал своего дела с большой буквы!

• 2015 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Педіатрія".
  • 2017 р. — Інтернатура, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

• вакцинний саміт.
  • Тренінг "Допомога та реабілітація людей з посттравматичним стресовим розладом (АТО)".
  • Конференція з сімейної медицини.
Схожі спеціалісти:
Лікар загальної практики-сімейний лікар, терапевт, гастроентеролог
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини