Козачук Єлизавета Сергіївна

Хірург
Доктор Козачук Єлизавета Сергіївна спеціалізується на питаннях в галузі хірургії. Консультує пацієнтів щодо профільних проблем. Займається лікуванням пацієнтів з використанням оперативних методів, виконує процедури перев'язки рани, накладення і зняття швів. Лікує хвороби внутрішніх органів, кісток і шкіри. Також проводить лікування травм кісткової системи, мікротріщин, переломів і ударів.

Яна
Нещодавно я був пацієнтом Козачук Єлизавети Сергіївни. Вона допомогла мені впоратися з захворюванням черевної порожнини, завдяки оперативному втручанню. Результатом роботи я залишився задоволений, проблема усунена. Дякую за допомогу.
Петро
Козачук Єлізавета лікувала мені захворювання кісток. І хоч лікування було тривале і багатоетапне, результат того вартий. Мій стан покращився, проблема вирішена. Я вдячний Єлизаветі Сергіївні за якісну допомогу.

• 2006 p. — НМУ ім. O.O. Богомольця;
  • 2009 p. — інтернатура.