Коваль Наталія Василівна

Невролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань центральної нервової системи, включаючи вроджені та набуті патології. Проводить терапію епілепсії, усуває безсоння, працює з хворобою Паркінсона і Альцгеймера. Спеціалізується на лікуванні невритів і неврозів.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2 м.Оболонь367м.Почайна3511

Рита
После смерти матери у меня случился нервный срыв. Муж сильно переживал за мое здоровье и настоял сходить на прием к Наталье Васильевне. Не раз слышали много положительных слов о ней. Она отличный врач, замечательный специалист. Конечно, один сеанс не помог, но после курса лечения моя жена пришла в норму. Теперь мы спокойно живем.

• У 2001 році закінчила НМУ ім. О.О. Богомольця. У 2002 р. Присвоєно звання лікаря спеціаліста за спеціальністю "неврологія".

• Досвід роботи в стаціонарі Київської лікарні № 3 і ГУ "Інститут геронтології ім. Д. Ф. Чеботарьова НАМН України", неврологічні відділення.
  • 2015-2017 рр. — клінічна ординатура за спеціальністю "нервові хвороби".