Костенко Альона Андріївна

Судинний хірург, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань васкулярної системи і відхилень у функціонуванні магістральних судин. Виконує дуплексне сканування артерій і вен кінцівок. Займається розробкою профілактичних заходів щодо запобігання васкулярних патологій. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Аноним
Чудовий лікар! Я не перший раз відвідую Альону Андріївну. Йдучи до неї на прийом, я завжди впевнена у найкращому результаті, адже це професіонал екстра класу, з глибокими знаннями у своїй спеціалізації. Спеціаліста рекомендую!
Алена
Лікар, дуже сподобалася! Альона Андріївна справжній фахівець своєї справи. Уважно і не байдуже, вислухала, порадила, розжувала, що було не зрозуміло для мене. Прийомом залишилася задоволена. Рекомендую цього кваліфікованого лікаря!

• 2008 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, повна вища освіта.

• ТУ "Нові технології в ендоваскулярній хірургії".
  • "Основи реконструктивно-відновлювальної мікрохірургії".
  • "Пластична хірургія молочних залоз", "Пластична хірургія тіла".

• Всеукраїнська асоціація пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ).